[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

ترلان قربانی اسید پاشی نیست، روزنامه شیراز نوین

ترلان پروانه تصویری از خود با صورت باندپیچی شده منتشر کرد که ظاهراً نشان می‌داد وی قربانی اسیدپاشی شده است. 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اخیراً ترلان پروانه هنرمند جوان کشورمان تصویری از خود با صورت باندپیچی شده منتشر کرد که ظاهراً نشان می‌داد وی قربانی اسیدپاشی شده است. 
انتشار این عکس نگرانی بسیاری از هواداران خانم پروانه را به دنبال داشت و این پرسش را در ذهنشان ایجاد کرد که ماجرای اسیدپاشی به صورت ترلان پروانه چیست و چرا باید این هنرپیشه قربانی چنین جنایتی شود؟حالا مشخص شده که این عکس دردناک مربوط به فیلمی ‌به نام «پری‌ سا» است که خانم پروانه در آن نقش‌آفرینی کرده است. 
اکران آنلاین فیلم سینمایی «پری‌ سا» به کارگردانی محمدرضا رحمانی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی از روز ۲۸ شهریورماه آغاز شده و نسخه اینترنتی این فیلم اکنون در دسترس مخاطبان است. 
در خلاصه داستان فیلم سینمایی «پری‌سا» آمده است: «پری‌ سا دختر جوان و زیبایی که به خاطر ظاهر جذابش به‌ عنوان مدل برای معرفی برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند اما فرد ناشناسی ناغافل روی صورتش اسید پاشیده است و پری‌سا زیبایی‌اش را از دست می‌دهد. 
پلیس به چندین نفر مظنون شده و شروع به تحقیقات می‌کند…»عباس غزالی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، شقایق فراهانی، حمید گودرزی، مارال فرجاد و صحرا اسداللهی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
ترلان پروانه متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شیراز است و با حضور در سریال جایزه بزرگ مهران مدیری در سال ۸۴ دیده شد. 
او تاکنون در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی از جمله مصائب شیرین ۲، به‌خاطر پونه، شیفت شب و مردن به وقت شهریور ایفای نقش کرده است. 
این هنرپیشه ۲۳ سال در تازه‌ترین مجموعه تلویزیونی خود در شب‌های مافیا حاضر شده است که پیشتر توضیحات مربوط به این قوانین این بازی را هم در روزیاتو خوانده‌اید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی