[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

به تنهایی برای بازی‌های آسیایی آماده می‌شوم، روزنامه شیراز نوین

دختر رکاب‌زن ایران در شرایطی که برنامه‌های تیم ملی کوهستان نامشخص است، به تنهایی برای بازی‌های آسیایی آماده می‌شود.
به گزارش ایسنا، بازی‌های آسیایی هانگژو یک سال دیگر برگزار می‌شود اما وضعیت تیم‌های ملی دوچرخه سواری ایران(پیست، جاده و کوهستان) نامشخص هستند. این تیم‌ها نه سرمربی دارند و نه برنامه اردویی. در این شرایط دختر رکاب‌زن ایران به تنهایی مشغول آماده سازی خود برای بازی‌های آسیایی است.
فرانک پرتوآذر از آنجا که می‌داند حضور در مسابقات بین‌المللی و درجه یک جهان چقدر در پیشرفتش تأثیر دارد، در این مسابقات شرکت می‌کند و نکته جالب این است در هر مسابقه صفر تا ۱۰۰ کارهایش را به تنهایی انجام  می‌دهد.
او که به تازگی از چند مسابقه اروپایی از جمله قهرمانی جهان بازگشته است در گفت‌وگو با ایسنا در مورد وضعیت خود پس از این رقابت‌ها بیان کرد: من بارها گفته‌ام که اولویتم کسب بهترین مدال در بازی‌های آسیایی است و هر برنامه‌ای که دارم، برای رسیدن به این مدال است. نیاز است فدراسیون برنامه‌ریزی داشته باشد و حمایت کند چون این قدرت در ما وجود دارد که به مدال بازی‌های آسیایی برسیم.    
او ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی که داشتم ابتدا در مسابقات سوئیس شرکت کردم که یکی از تورهای مطرح جهان در رشته کوهستان بود و مرحله اول، دوم و مرحله سوم، سوم شدم. به دلیل کسالت ترجیح دادم مرحله آخر شرکت نکنم تا برای قهرمانی جهان که اولویت بالاتری برایم داشت، آماده شوم. در مسابقات قهرمانی جهان تنها نماینده از ایران بودم و توانستم پنجاه‌وسوم شوم و نسبت به سال‌های قبل پیشرفت بهتری داشتم. در کاپ جهانی سوئیس شصت‌ودوم شدم که البته می‌توانستم نتیجه بهتری بگیرم و اما مشکلاتی برایم پیش آمد و با توجه  به این مسئله از عملکردم راضی هستم. به عنوان آخرین مسابقه فصل، در رقابت حذفی شرکت کردم و اولین بار در این نوع مسابقه شرکت می‌کردم و نوع تمرین و دوچرخه آن متفاوت است اما با این حال پنجم شدم. در مسابقه بین‌المللی  آلمان هم سوم شدم.
پرتوآذر در ادامه برنامه آماده‌سازی خود برای بازی‌های آسیایی تأکید کرد: قبلاً گفته بودم سطح مسابقاتی که من شرکت می‌کنم، بالا است و فشار زیادی هم از لحاظ جسمی ‌و هم روانی به من وارد می‌کند. از طرفی تمام هماهنگی کارها بر عهده خودم بود. به زودی وارد فصل بدن‌سازی و آماده شدن برای بازی‌های آسیایی می‌شوم.  
او در مورد تأمین هزینه‌های حضور در مسابقات اروپایی گفت: هزینه‌ها را خودم پرداخت کردم، البته قول‌هایی داده شده است که کمک کنند و نایب رئیس بانوان فدراسیون پیگیری را برعهده دارند که من را حمایت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی