[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

پاشازاده: هر کسی صحبت می‌کند دنبال سهم خواهی نیست!، روزنامه شیراز نوین

 معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: مجیدی با 3 مدیرعامل در استقلال کار کرده این طور نمی‌شود که روزی که حکم می‌گیرید و عکس می‌اندازید و می‌خندید همه چیز خوب است و الآن بعد از چند وقت این افراد بد شده‌اند؟
مهدی پاشازاده در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: شرایط خیلی بد است، البته شرایط را خودمان با اعمال، رفتار و گفتارمان ایجاد می‌کنیم. ما با کارهای خودمان می‌توانیم به تیم آرامش دهیم یا حتی برعکس. هیچ کس بزرگ‌تر از نام استقلال نیست و هرچه داریم و دارم از استقلال و صدقه سری هواداران است.
وی ادامه داد: من دنبال سهم‌خواهی نیستم و اگر پیشکسوتی صحبتی می‌کند، دنبال سهم نیست. این چه ادبیات بدی است که به وجود آورده‌اند؟ اتفاقات بدی در این چند وقت افتاده است که متأسفانه دیگر عادی می‌شود. مگر اینجا خانه جواد زرینچه و پرویز مظلومی ‌نیست؟ همین علامت 4 که نشان می‌دهیم مظلومی ‌زحمتش را کشیده است. ما با این کارها اصل فوتبال را از هواداران استقلال که لذت بردن است می‌گیریم.
معاون ورزشی استقلال عنوان کرد: وقتی از کاری لذت نبریم، عذاب‌آور می‌شود. من آمده‌ام که کمک کنم. خدا به علی پروین سلامتی بدهد که واقعاً درست گفت که مدیر فنی کشک است. مدیر فنی یعنی دستیار، معاون ورزشی هم تعریفش این است که بین کادر فنی و بازیکن و مدیریت ارتباط برقرار کند. مدیر ورزشی هم در دنیای فوتبال تعریف شده است مثل مالدینی در میلان و نِدوِد در یوونتوس. اگر قراردادهای ما این طور شده که نمی‌توانیم حق رشد بگیریم به خاطر نبود مدیر ورزشی بوده است.
پاشازاده در مورد وضعیت فرهاد مجیدی گفت: به عنوان یک دوست و هم‌بازی به مجیدی زنگ زدم و برای او نامه رسمی ‌فرستادم که بیاید و صحبت کنیم که چه چیزهایی می‌خواهد و من هم آن‌ها را به مدیریت بگویم. پیراهنی که من پوشیده‌ام را فرهاد هم پوشیده است. من هم با او در این باشگاه بزرگ شده‌ام و از او حمایت کردم. الآن هم اعتقاد دارم مجیدی تیم را بسته و خودش هم باید بالای سر تیم باشد.ما فینال جام حذفی را از دست دادیم و به الهلال هم باختیم. خودتان می‌دانید با یک مساوی هم مربی را عوض می‌کنند اما مدیریت پشت مجیدی ایستاد.
وی تأکید کرد: اگر محبوب بودیم و بازوبند کاپیتانی را بسته‌ایم این به آن معنی نیست که از استقلال بزرگ‌تر هستیم. از ما بزرگ‌ترها هم خیلی‌ها آمده‌اند و رفته‌اند اما استقلال مانده است. ما نباید تیم را به یک نفر وابسته کنیم. شما دیدید اتفاقاتی برای زرینچه افتاد و بعد از اینکه حکم گرفت از استقلال رفت، این موضوع خیلی بد است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی