[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

شهردار منطقه سه شیراز عنوان کرد: یاد و خاطرات دوران دفاع مقدس صیانت از آرمان‌های شهداست، روزنامه شیراز نوین

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، طی مراسمی، شهردار و مسئولان شهرداری منطقه سه شیراز، با حضور در گلزار شهدای شهرک سعدی، با قرائت فاتحه و گلباران قبور شهدا، به مقام شامخ این بزرگ‌مردان عرصه ایثار و فداکاری ادای احترام و با آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه شیراز، شکوهیان شهردار این منطقه، در حاشیه مراسم گلباران قبور شهدا که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در گلزار شهدای شهرک سعدی برگزار شد، ابراز داشت: پرداختن به مسئله مهمی همچون دفاع مقدس، یادآوری این دوران و صیانت از آرمان‌های شهدا امری ضروری است که همه ما وظیفه داریم به این مهم توجه و اهتمام ویژه داشته باشیم؛ چراکه عزت، سربلندی و اقتدار ملت ایران به برکت خون شهیدان است.
شهردار منطقه سه شیراز، وجود شهدا در این منطقه را به مثابه مشعل روشنی برای روشنی دل‌ها قلمداد کرد و افزود: حضور شهیدان در جای جای این مرز و بوم در واقع گوهر درخشانی است که معنویت را افزایش می‌دهد و ترویج روحیه جهاد، ایثار و شهادت را رونق می‌بخشد. کریم شکوهیان در پایان تصریح کرد: امیدوارم همه ما ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را در کنار سایر امورات خود قرار دهیم و در راستای اهداف آنان قدم برداریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی