[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

طنین زنگ مهر در مدارس جویم، روزنامه شیراز نوین

با حضور جمعی از مسئولان، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس جویم طنین انداز شد. به گزارش خبرنگار ما، زنگ مهر (آغاز سال تحصیلی جدید) با حضور جمعی از مسئولان ادارات بخش و فرهنگیان به‌صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه پروین اعتصامی جویم، طنین انداز شد. در این برنامه که با شور عاطفه‌ها نیز همراه بود، ابتدا مهران آگاه، رئیس آموزش و پرورش منطقه جویم ضمن گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید و تقارن آن با هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی گفت: امیدواریم دانش آموزان نیز در سنگر مدرسه، ایثارگری رزمندگان و شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهند؛ چراکه مدرسه، مکتب انسان‌سازی است. وی در خصوص بازگشایی مدارس تصریح نمود: مدارس به‌صورت غیرحضوری می‌باشد؛ به جز روستاها، عشایر و مناطق کم جمعیت تا آبان ماه که دیگر مدارس و کلاس‌ها نیز به طور حضوری و غیرحضوری برگزار گردد.
سپس داود شفیعی بخشدار جویم نیز با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به دانش آموزان و معلمان و با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تمام اقشار مردم در دوران جنگ نقش داشتند و توانستند از آرمان‌های امام(ره)، اسلام و شهدا حفاظت کنند. وی افزود: زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، به معنای بازگشایی مدارس نیست؛ چراکه تا واکسینه شدن تمامی معلمان و دانش آموزان، مدارس به‌صورت غیرحضوری است تا ان‌شاءالله پس از آن کم کم به روال عادی خود بازگردد.
قرائت شعر و دکلمه، خاطره گویی توسط یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و تقدیر از مدیر آموزشگاه پروین اعتصامی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود. در پایان مسئولان کمک‌های نقدی خود را جهت دانش آموزان بی بضاعت به صندوق خیریه کمیته امداد امام خمینی(ره) انداختند. لازم به ذکر است این برنامه با همکاری اداره آموزش و پرورش بخش و حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید اجرایی جویم برگزار گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی