[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری: صندوق بازنشستگی متأثر از سطوح مختلف تصمیم‌گیری در کشور است، روزنامه شیراز نوین

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: خدمت روزافزون و جلب رضایت بازنشستگان عزیز، همان انتخاب راه درست و حقی است که بر گردن این صندوق است.
به گزارش ایسنا، محمد اسکندری در نخستین روز از هفته دفاع مقدس و در دیدار با تعدادی از مدیران و کارکنان این صندوق با گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان جنگ تحمیلی، خدمت به بازنشستگان را یکی از مصادیق تشخیص و بصیرت در انتخاب راه درست خواند و گفت: ما باید بتوانیم هر روز ولو ذره‌ای، رضایتمندی بیشتر بازنشستگان را جلب کنیم و از حق خودشان به آنها بدهیم. هیچ کدام از ما در اینجا حقی نداریم؛ صندوق بازنشستگی متعلق به بازنشستگان است.
اسکندری تصریح کرد: خدمت به بازنشستگان و حراست از اموال آنها تنها وظیفه ماست و هرگز منتی بر گردن بازنشستگان عزیز نیست. قطعاً اگر در مواردی توان ما به جلب رضایت کامل آنان منجر نشود، باید استغفار کنیم.
وی با تأکید بر اینکه اینگونه مسئولیت‌ها و پُست‌های مدیریتی می‌آیند و می‌روند، اظهار داشت: مهم این است که پس از واگذاری مسئولیت به مدیر بعدی، نام نیکی از خود به یادگار گذاشته باشیم و بدانیم که در نتیجه اقدامات و تصمیمات ما، مزیت و منفعت بیشتری به بازنشستگان فعلی و آینده می‌رسد و به‌ویژه نباید از اثر اقدامات بر آیندگان غافل شد.
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری یادآور شد: البته موفقیت صندوق بازنشستگی در خدمت بیشتر به بازنشستگان، به تصمیمات مراجع تصمیم‌گیر دیگری هم وابستگی دارد و ما باید تلاش کنیم، تصمیماتی گرفته شود که عزیزان بازنشسته بیشترین بهره را ببرند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود مسئله «جهاد» را امری جاری و مستمر در زندگی انسان‌ها توصیف کرد و افزود: امروز جهاد امری مستمر و جاری در زندگی بشر به ویژه 
مسلمانان است.
اسکندری پرداختن به دفاع مقدس را مهم و ضروری خواند و گفت: هفته دفاع مقدس یادی از روزهایی است که کشورمان در شرایطی که شاید کسی تصور نمی‌کرد، به یک باره مورد هجوم سنگین دشمنان قرار گرفت. امروز هم همچنان هجمه‌ها به شکل‌های مختلفی ادامه دارد و همه ما باید آمادگی خود برای دفاع از کشور را در همه حال حفظ کنیم.
وی ضمن بیان حدیثی (جهاد دری از درهای بهشت است که خداوند آن را برای بندگان خاص خود گشوده است) اضافه کرد: دشمنان هیچ‌گاه عزت و سربلندی ایران و جهان اسلام را نمی‌خواهند و تنها به دنبال سلطه خود بر دیگران هستند و به همین دلیل نیز ما همواره باید آماده و مشتاق فداکاری و جهاد در راه خداوند باشیم.
بر اساس گزارش اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری همچنین جهاد را دارای شکل‌های مختلف عنوان کرد و گفت: پاسخ درست به ذی‌نفعان، صبوری و استقامت در راه خدمت، جلب رضایت بازنشستگان، تشخیص و انتخاب راه درست و کوتاه نیامدن از اصول اعتقادی در مسائل کاری و اجرایی نیز همه شکل‌هایی از 
جهاد است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی