[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

راز عدم حضور سردار آزمون در لیگ معتبر اروپا چیست؟، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی در شرایطی مهاجمان تیم ملی را شایسته حضور در رئال مادرید دانسته که هنوز ابهامات زیادی درباره نرفتن سردار آزمون به اروپا وجود دارد.
دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات ایران در گفت‌وگویی که اخیراً داشته اعلام کرده ما مهدی طارمی بهترین بازیکن پورتو را در اختیار داریم، سردار آزمون بهترین گلزن لیگ روسیه و زنیت را داریم. علیرضا جهانبخش در فاینورد هلند بازی می‌کند. همچنین بازیکنانی به غیر از خط حمله داریم که در شارلروا بلژیک و آاک بازی می‌کنند. این‌ها بازیکنانی هستند که بازی کردن در رئال هم برای آن‌ها زیاد نیست.
اما نکته‌ای که در این بین وجود دارد این است که بازیکنی مانند آزمون با وجود شایستگی فراوان برای بازی در تیم‌های لیگ‌های معتبر اروپایی، از روسیه دل نمی‌کند و دوازدهمین فصل حضورش در لیگ این کشور را می‌گذراند. لیگی که قابل مقایسه با لیگ‌های اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلیس و حتی فرانسه نیست.
این در حالی است که هر چند وقت یک بار اخبار مختلفی درباره پیوستن سردار به میلان، رم، چلسی، آرسنال، لیورپول و لیون مطرح می‌شود اما در نهایت این خبرها تکذیب می‌شود و مهاجم گلزن فوتبال ایران در روسیه باقی مانده است.
سؤالی که ذهن بسیاری از علاقه مندان را مشغول کرده که رئال مادرید که هیچ، چرا سردار به یکی از تیم‌های لیگ معتبر اروپا نمی‌رود؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی