[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

خسرو حیدری: پیشنهاد استقلال را نپذیرفتم، روزنامه شیراز نوین

مدافع راست اسبق استقلال در خصوص اتفاقات اخیر در این باشگاه و خصوصاً در بحث مدیریت، صحبت‌های جالبی مطرح کرد.
خسرو حیدری با استقبال از حضور مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه، مدعی است این اتفاق می‌تواند تأثیر مثبتی در روند این باشگاه داشته باشد.
شکایتی از استقلال به آسیا نداشتم
حتی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایتی نکرده‌ام چه برسد به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آسیا. امروز یک هوادار استقلال برای من پیامی فرستاد، از آنجا فهمیدم که شکایت کردم که در واقع این گونه نیست. از استقلال طلب دارم، یک مقداری از آن را گرفتم، دو سالی هم هست ممنوع الخروج هستم که باشگاه باید آن را پرداخت می‌کرد که متأسفانه این اتفاق نیفتاد. هنوز چک‌های آقای فتح الله زاده را هم دارم اما هیچ گونه اقدامی علیه باشگاه انجام نداده‌ام.
با مصطفی آجرلو در پاس کار کرده‌اید؛ حضور ایشان در باشگاه استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟  
ایشان خیلی مدیر قوی است و برنامه دارد. مرا به پاس آورد و چند سال باهم کار کردیم. به نظرم ایشان هم مدیر خوبی هستند و هم فوتبالی و هر دو گزینه را دارند. برخی از مدیران هستند که مدیریت قوی دارند اما فوتبالی نیستند، ایشان کارهای خوبی در پاس انجام می‌دادند. جلسه می‌گذاشتند تا از کادرفنی و بازیکنان نظرخواهی کنند و اعلام می‌کرد که تیم در چه مسیری قرار دارد. این نشان می‌داد که‌ آن‌ها به خوبی بازیکنان را آنالیز می‌کردند. بسیار آدم سالمی است. رزومه قوی دارند، باشگاه پاس که خودش باشگاه بزرگی بود خوب مدیریت کرد.
شما چه زمانی قصد دارید وارد دنیای مربیگری شوید؟
کلاس‌های هلند را به صورت آنلاین شرکت کردم و چند وقت دیگر می‌توانم به صورت حضوری در هلند در کلاس‌ها حضور یابم. به نظرم زمانی می‌توانم به استقلال کمک کنم که آبروی 20 ساله‌ام که در فوتبال گذاشته‌ام از بین نرود؛ زمانی که سعادتمند مدیرعامل استقلال بود به من پیشنهاد حضور در کادر فنی را دادند که من قبول نکردم. حتی برای من حکم آکادمی پایه‌های استقلال را زده بودند که من عذرخواهی کردم. آقای فریادشیران گفته بودند که من به دنبال پست گرفتن هستم و زمان مدیریت قبلی به من پیشنهاد شد که کمک مربی و همین طور مدیر آکادمی بود اما آن را نپذیرفتم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی