[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

مدیرکل بهزیستی فارس: مدافع معلولان هستیم ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، نشست مدیران بهزیستی سراسر استان فارس با مدیرکل معاونان، ذی‌حساب و مسئولان بهزیستی فارس به منظور بررسی مسائل مددجویان و تبادل اطلاعات برگزار شد.
در ابتدای جلسه سید محمد صادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی فارس، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی و تقدیر از حمایت‌ها و زحمات کلیه همکاران گفت: برگزاری نشست مدیران از شایسته‌ترین و ضروری‌ترین کارهایی است که در سازمان انجام می‌شود. خدا را شاکرم که به همت کلیه همکاران بهزیستی فارس در ارزیابی‌های سازمانی یکی از ادارات موفق استان است و این مهم حاصل تلاش همه همکاران و کارشناسان در ستاد و ادارات بهزیستی شهرستان‌هاست. آنچه در سازمان منجر به پیشرفت واقعی، مداوم و مستمر می‌گردد، بهره‌وری از سرمایه انسانی است که در کمال صداقت در ایفای وظیفه شغلی از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند. 
کشفی نژاد افزود: نظام مدیریت و ارزیابی عملکرد بی‌شک نقش برجسته‌ای در تحقق اهداف و مأموریت‌های سازمان دارد. از شما همکاران مسئول می‌خواهم از حقوق افراد دارای معلولیت در جامعه دفاع کنید و اولویت خود راخدمات رسانی، حفظ کرامت مددجویان و تکریم ارباب رجوع قرار دهید. اکنون که به مسیری هدایت شده ایم که بتوانیم یاریگر جامعه هدف و کم توانان باشیم و باری از دوش جامعه برداریم، مسیر ما بسیار سخت و پرمسئولیت است. مدیرکل بهزیستی فارس در ادامه با تأکید بر بحث هوشمندسازی با توجه به اینکه به‌روزرسانی از الزامات نظام اداری است، بیان کرد: فعالیت‌های زیادی در راستای تسهیل کار جامعه هدف و نظارت پذیری اقدامات در بهزیستی فارس انجام شده است و اساسی‌ترین آن بحث نظارت آحاد مردم بر فعالیت‌های بهزیستی از طریق راه‌اندازی سامانه بررسی 
شکایات می‌باشد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی