[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

نذر آب به ۷ روستای هرمزگان رسید، روزنامه شیراز نوین

با مشارکت 10میلیارد ریالی گروه مالی شرکت کاریزما، برنامه نذر آب 4 جمعیت هلال احمر فارس در فاز دوم آب‌رسانی پایدار به مناطق محروم و درگیر خشک‌سالی، به 7 روستای دیگر شهرستان بیابان در استان هرمزگان رسید. مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس با اعلام این خبر گفت: پیرو امضا و مبادله تفاهم مشترک بین گروه مالی کاریزما به عنوان کارفرما، جمعیت هلال احمر استان‌های فارس و هرمزگان به عنوان ناظرین ارشد و واسطه و نیز مجریان پروژه شامل استانداری و شرکت آب و فاضلاب هرمزگان و فرمانداری و امور آبفای شهرستان سیریک، فاز دوم برنامه نذر آب 4 همزمان با هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی(ع) آغاز گردید. 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس، حسین درویشی در خصوص جزئیات فاز دوم برنامه یاد شده اظهار کرد: در این مرحله، کار نوسازی و اصلاح شبکه داخلی آب‌رسانی به روستاهای گهردو، شمعجو، پگو، هرنگان، دودر، گونمردی و همزانگ در دهستان بیابان شهرستان سیریک به طول 17هزار متر لوله در دستور کار قرار گرفته است. وی افزود: با تأمین و اختصاص این مبلغ، محموله اول لوله‌ها از تهران بارگیری و به مقصد شهرستان سیریک در استان هرمزگان ارسال گردید. مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس اظهار امیدواری کرد که با همت و نظارت جمعیت هلال احمر و آبفای هرمزگان و سیریک، عملیات اجرایی فاز دوم اعم از خاک برداری، حفاری و لوله‌گذاری تا پایان پاییز به اتمام و بهره برداری برسد. 
درویشی در پایان سخنان خود از همکاری و مسئولیت پذیری اجتماعی گروه مالی کاریزما به ویژه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این شرکت آقایان طیبی و زارعی، مؤسسه خیریه بنیاد ناسوتی فرد شیراز، اعضای هیئت مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس به ویژه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره، مدیر عامل مجمع خیرین آب‌رسان و نیز مدیر عامل شورای عالی خیریه فارس برای تحقق فاز دوم برنامه نذر آب 4 قدردانی نمود. این گزارش می‌افزاید: در فاز نخست برنامه ملی نذر آب 4، جمعیت هلال احمر استان فارس به عنوان معین یک و جمعیت هلال احمر استان بوشهر به عنوان معین 2 با مساعدت و مشارکت خیران حقیقی و حقوقی، اصلاح و نوسازی شبکه داخلی آب‌رسانی به 4 روستای خرگوشی، گز، کرتان و مغ رحمت در دهستان بیابان شهرستان سیریک را در دستور کار قرار داده و به اتمام رساندند. برنامه ملی نذر آب برای چهارمین سال متوالی است که در ذیل برنامه جهانی تغییرات اقلیمی و با هدف کاهش آسیب‌های ناشی از تنش بی آبی و کم آبی در استان‌های جنوب و جنوب شرق کشور، توسط سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اجرا می‌شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی