[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

شهردار منطقه هفت: آسایش کشور مدیون شهداست، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، شهردار منطقه هفت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع)، معاون خدمات شهری منطقه، مدیران منطقه و یاوران شورا در منطقه هفت با حضور در منزل شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، با خانواده دو شهید دیدار و از صبر و مجاهدت آنان تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، تذروی نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در منطقه به همراه اکبری شهردار منطقه هفت، سرهنگ جعفری فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع)، بیابانی معاون خدمت شهری و مسئولان در شهرداری منطقه هفت و یاوران شورا در منطقه با خانواده‌های شهید شهباز کوچکی و شهید سبزعلی حیدری دیدار و گفت‌وگو کردند. اکبری شهردار منطقه هفت در این دیدار با گرامی داشتن یاد و خاطره هشت سال رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های شهیدان و جانبازان و ایثارگران، گفت: شهدا و جانبازان برای دفاع از مرز و خاک این کشور جانشان را کف دستشان گرفتند تا با رشادت‌ها و جان فشانی‌های آنها امروز ما شاهد آرامش و آسایش کشور عزیزمان باشیم. وی ادامه داد: ما امروز وظیفه داریم دنباله رو راه شهدا باشیم و برای حفظ اسلام و انقلاب تلاش کنیم و خدمتگزار شهروندان باشیم. تذروی نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در منطقه هفت نیز گفت: امروز به برکت شهدا نظام ما مستحکم تر از گذشته است و وقتی که صحبت از شهدا می‌کنیم، جوانان امروز فکر می‌کنند که شهدا از آسمان آمده اند؛ اما شهدا همانند همه ما زمینی بودند اما به نظام و کشور خودشان غیرت داشتند و احساس تکلیف کردند و در راهی قدم گذاشتند که آسمانی شدند و امیدوارم همه ما بتوانیم ادامه دهنده راه همه شهدا باشیم و این دیدار‌ها صرفاً برای این است که تجدید میثاق با شهدا و خانواده‌های این عزیزان کنیم و بگوییم که شهدا در هیچ زمانی فراموش نخواهند شد.
سرهنگ جعفری فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) در این دیدار گفت: جوانان امروز ما از رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس درس گرفتند و امروز شهدای مدافع حرم الگوهای در دسترس این جوانان هستند که دنباله رو راه شهدای هشت سال دفاع مقدس بودند. گفتنی است شهید سبزعلی حیدری در عملیات بیت المقدس ۷ در سال ۶۷ و شهید شهباز کوچکی نیز در سال ۶۷ و در عملیات نیروهای دشمن در پایان جنگ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی