[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

آغاز لیگ تندرستی هیئت ورزش‌های همگانی از ۲۴ مهرماه، روزنامه شیراز نوین

 به گزارش روابط عمومی ‌هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری اجرای مرحله دوم لیگ تندرستی به ریاست سالاری معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان تشکیل شد. 
در این جلسه که اعضای هیئت رئیسه هیئت همگانی استان فارس، رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های جهرم و شیراز، نجمی ‌مدیر گروه ورزش‌های همگانی اداره کل ورزش و جوانان و رئیسی سرپرست هیئت بسکتبال استان فارس حضور داشتند، سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس ضمن تشریح شیوه نامه لیگ تندرستی ایران بر لزوم هماهنگی و برنامه‌ریزی به منظور مشارکت حداکثری مردم در هیئت‌های ورزشی تأکید نمود. 
سالاری ضمن اعلام آمادگی برای حضور استان فارس در لیگ تندرستی که در مرحله دوم از ۲۴ مهرماه آغاز خواهد شد، ایجاد نشاط اجتماعی در میان اقشار مختلف و بالا بردن میزان مردم جامعه را از جمله اهداف لیگ برشمردند. معاون توسعه ورزش  اداره کل ورزش و جوانان استان بر اثر بخش بودن این لیگ تأکید و ارائه طریق نمودند و از تمام رؤسای ادارات ورزش و جوانان در شهرستان‌ها و رؤسای هیئت‌های ورزشی استان درخواست نمودند در این لیگ فعالانه شرکت نمایند. 
رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان شیراز و جهرم که در سال گذشته رتبه برتری در لیگ تندرستی مرحله اول را داشتند امسال نیز فعالانه در این لیگ شرکت خواهند داشت. همچنین در این جلسه مقرر شد هفته آینده با حضور مدیرکل ورزش و جوانان به عنوان رئیس ستاد لیگ تندرستی جلسه تصمیم گیری نهایی برگزار گردد و نیز جلسه توجیهی برای رؤسای ادارات ورزش و جوانان در اداره کل برگزار گردد. گفتنی است مرحله دوم لیگ تندرستی از ۲۴ مهرماه در استان فارس همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی