[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

نایب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس: ایرلاین‌ها بعد از فروش بلیت زیر بار هیچ تعهدی نمی‌روند، روزنامه شیراز نوین

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: متأسفانه ایرلاین‌ها زیر بار هیچ گونه تعهدی بعد از فروش بلیت نمی‌روند و اینگونه است که شاهد تأخیر ۲۴ساعته یا لغو پروازها بدون هیچ تعهدی هستیم.
اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به سرگردانی زائران اربعین در فرودگاه‌ها و تأخیر و لغو برخی از پروازها بیان کرد: لازم است سازمان هواپیمایی کشوری در صدور مجوز به ایرلاین‌ها شرایط سخت‌گیرانه‌تری را اعمال کند. هر ایرلاینی باید حداقل ۶ هواپیما داشته باشد که در صورت نقص فنی یا مشکلات پروازی هواپیمای دیگری را جایگزین کند.
وی در ادامه اظهار کرد: متأسفانه شاهد هستیم که ایرلاین‌ها از طریق آژانس‌های هواپیمایی بلیت خود را به فروش رسانده اما زیر بار هیچ گونه تعهدی بعد از فروش بلیت نمی‌روند. اینگونه است که شاهد تأخیر ۲۴ساعته یا لغو پروازها بدون هیچ تعهدی هستیم.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دستگاه‌های متولی و سازمان هواپیمایی کشوری باید به این موضوع ورود جدی داشته باشد. این درست نیست که ایرلاین‌ها در چندین سطح بلیت خود را به فروش رسانده اما زیر بار هیچ گونه تعهدی نمی‌روند. باید در صدور مجوزها شرایط سخت‌گیرانه‌تری اعمال شود تا شاهد تأخیرهای چندین ساعته و لغو پروازها در لحظات آخر نباشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی