[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

مشروعیت تولید در نمایشگاه ، روزنامه شیراز نوین

 فرزاد وثوقی- گروه خبر
مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی استان فارس از حضور 110 شرکت تولید کننده در سی امین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان خبرداد. به گفته وی، این حضور ملی و مقتدرانه تولیدکنندگان داخلی در نمایشگاه، تحریم‌ها را کیش و مات می‌کند و به تولید مشروعیت می‌بخشد. سی امین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان (منزل و اداری) با حضور جمعی از مسئولان استان و برترین تولیدکنندگان حوزه این صنعت عصر دیروز سه شنبه مورخ 6 مهرماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.
سید محمود موسوی در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: چهار سالن حافظ، سرو، بهار و نرگس به سی امین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان اختصاص داده شده است و بازدیدکنندگان محترم می‌توانند علاوه بر بازدید نمایشگاه در سالن‌های مذکور، به سالن ملاصدرا مراجعه کرده و با ارائه کارت ملی واکسن کرونا تزریق نمایند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس از مشارکت و حضور 110 شرکت تولیدکننده و فعال در صنعت مبلمان از سراسر نقاط کشور که بیش از 30 درصد آنها از استان فارس و مابقی از استان‌های تهران، خراسان، اصفهان، آذربایجان، یزد، البرز، قزوین و همدان می‌باشند، خبر داد و گفت: این نمایشگاه در راستای اجرای سیاست‌های حمایت از تولیدات داخلی و پیشبرد برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و قطع حلقه‌های وابستگی به خارج برگزار می‌گردد و تولیدکنندگان داخلی می‌توانند محصولات و خدمات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به مصرف کنندگان ارائه کنند. وی افزود: برای برگزاری این نمایشگاه تمهیدات خاصی در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می‌توان به گندزدایی و ضدعفونی مداوم تمام سطوح، کاهش تعداد غرفه‌ها و افزایش عرض راهروها در جهت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، کنترل تعداد بازدیدکنندگان در سالن‌ها با سانس بندی و ارائه نوبت به بازدیدکنندگان، الزام به استفاده از ماسک برای تمام افراد، پایش سلامت مراجعه کنندگان با تب سنجی و ضدعفونی کردن دست‌ها اشاره کرد. موسوی تشریح کرد: روزانه دو سانس از ساعت 16 تا 18:15 و از 18:45 تا 21 برای این نمایشگاه تعیین شده است و بازدیدکنندگان می‌توانند جهت تهیه نوبت ورود خود به صورت کاملاً رایگان از وبسایت شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به آدرس WWW.FARSFAIR.IR اقدام نمایند. موسوی ضمن اشاره به اینکه بازدید از این نمایشگاه صرفاً با دریافت بلیت الکترونیکی امکان‌پذیر است، گفت: تمامی علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از روز سه شنبه مورخ 6 مهرماه 1400 تا روز شنبه مورخ 10 مهرماه 1400 همه روزه از ساعت 16 تا 21 با تهیه نوبت ورود (بلیت رایگان) به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس 
مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی