[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

تمرکز بر گردشگری مذهبی باشد ، روزنامه شیراز نوین

دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس ضمن تشرف به حرم مطهر حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع)، با حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم کلانتری، تولیت جدید این بارگاه منور دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش زهرا پناهی خبرنگار ما، حجت الاسلام و المسلمین کلانتری در این دیدار با اشاره به طرح بین الحرمین شیراز اظهار کرد: باید با تدبیر و برنامه ریزی، مشکلات و مسائل موجود درمورد این منطقه که مدفن هشت امامزاده جلیل القدر است، حل و فصل شود. وی با اشاره به کثرت زائران ایرانی و غیرایرانی حرم مطهر در طول سال، خواستار اهتمام بیشتر مسئولان به موضوع گردشگری مذهبی در شیراز شد و ابراز امیدواری کرد معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس در فراهم آوردن تسهیلات و تکریم زوار این بارگاه منور و رفع موانع و مشکلات گردشگری زیارت گام‌های اساسی بردارد.
تولیت حرم مطهر در بخش دیگری از سخنانش، ضمن اشاره به پروژه ایران هراسی که در رسانه‌های معاند غربی مطرح می‌شود، اظهار کرد: مسئولان و مدیران اجرایی و فرهنگی کشور با معرفی هرچه بهتر و بیشتر فرهنگ و تمدن غنی ایرانی‌اسلامی کشور و تبیین دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف، می‌توانند این توطئه دشمنان ملت را خنثی کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر همه با نیت خالص بخواهیم کار کنیم، دستاوردهایی به وجود می‌آید که تا قرن‌ها می‌ماند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی