[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

انتقال زائران اربعین با حداکثر توان ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس با اشاره به اهمیت بازگشت ایمن مسافران زائران اربعین حسینی(ع)، بر آمادگی کامل و استفاده حداکثری از ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر برای بازگرداندن مسافران زائر اربعین حسینی خبر داد. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس، علیرضا سیاهپور همزمان با بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) با بیان اینکه تکریم و خدمت رسانی به زائران تکلیفی شرعی است و می‌بایست از توانمندی ناوگان و نیروی انسانی موجود در استان بهره گیری حداکثری به عمل آید، اظهار داشت: با توجه به بازگشت تعدادی از زائران از مرزهای زمینی، همه شرکت‌های حمل و نقل مسافر (جاده ای) در تأمین ناوگان موردنیاز بر اساس برنامه ریزی‌های به عمل آمده می‌بایست هماهنگی‌ها و برنامه ریزی‌های لازم را انجام داده و بر اجرای مطلوب روند جابه‌جایی و بازگشت زائران اعزامی به کشور عراق به مقصد، نظارت مستمر داشته باشند. وی با اشاره به اینکه رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی جلوگیری از شروع کرونا نیز الزامی است، خاطرنشان ساخت: با به‌کارگیری توانمندی موجود در استان و حضور نیروهای انسانی و کارشناسان در پایانه‌های مسافربری، جابه‌جایی مطلوب و ایمن زائران اربعین همچون سال‌های گذشته به نحو احسن مدیریت و اجرا می‌شود. سیاهپور تأکید کرد: پرسنل و ناوگان تحت کنترل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با آماده باش کامل و به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی در این خصوص به هم استانی‌های عزیزمان هستند.
شایان ذکر است به منظور خدمات رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی، همزمان با ایام بازگشت زائران از مرزهای غربی کشور، قرارگاه حمل و نقل زائران هم استانی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس راه اندازی و پایش این مهم را عهده دار شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی