[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

سرپرست شهرداری منطقه هفت: تلاش برای مهارت‌افزایی و اشتغال ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

سرپرست شهرداری منطقه هفت از کتابخانه و کارگاه آموزش مشاغل سهل آباد بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، اکبری سرپرست شهرداری منطقه هفت به همراه بیابانی معاون خدمات شهری منطقه از کتابخانه و کارگاه آموزش مشاغل سهل آباد بازدید کردند. اکبری در این بازدید با بیان این مطلب که اینگونه مراکز در توانمندسازی اهالی محله در تمامی زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و... بسیار تأثیرگذار است، افزود: برنامه‌هایی که در مرکز کتابخانه و کارگاه مشاغل سهل آباد برگزار می‌شود، با استقبال اهالی و شهروندان ساکن در منطقه همراه بوده است که علاوه بر گذراندن اوقات فراغت برای جوانان، عده ای نیز برای کسب و یادگیری مهارت در زمینه‌های مختلف به این مرکز مراجعه می‌کنند تا با کسب مهارت فنی وارد بازار کار شوند.
وی ادامه داد: بسیاری از جوانان به دنبال کاریابی و کسب فرصت‌های شغلی هستند و ما در مجموعه شهرداری منطقه هفت در تلاش هستیم تا با افزایش کلاس‌های آموزشی و مهارتی در زمینه‌های مختلف به صورت کوتاه مدت و بسیار کم هزینه بتوانیم جوانان بیشتری برای کسب مهارت جذب اینگونه مراکز کنیم.اکبری تصریح کرد: در این مرکز، کتابخانه عمومی با ۱۲ هزار جلد کتاب متنوع با موضوعات مختلف فعال می‌باشد که علاقه مندان می‌توانند همه روزه با حضور در این مرکز از آن استفاده نمایند.شهردار منطقه هفت افزود: برگزاری آموزش‌های فنی و مهارتی در رشته‌های خیاطی، میناکاری، بافندگی، تابلوسازی، ریون دوزی، گل‌سازی و کامپیوتر در این مرکز انجام می‌گیرد که جوانان و زنان سرپرست خانوار با حضور در این کلاس‌ها با کسب مهارت می‌توانند وارد بازار کار شوند.
وی ادامه داد: دوره‌های آموزشی مانند آموزش قرآن، ریاضی، فیزیک، زبان انگلیسی، شیمی و عربی با هدف پشتیبانی و تقویت دانش آموزان در این مرکز برگزار می‌شود و دانش آموزان می‌توانند در طول سال از این کلاس‌ها استفاده کنند. اکبری گفت: برگزاری کلاس‌های هنری در رشته‌های عکاسی، سیاه قلم، نقاشی، دف نوازی، سه تار، فلوت ریکوردر، موسیقی کودک، ویلن و گیتار با هدف پرورش جوانان و نوجوانان علاقه مند در مرکز کتابخانه و کارگاه مشاغل آزاد سهل آباد برگزار می‌گردد. گفتنی است مرکز کتابخانه و کارگاه مشاغل سهل آباد با شروع فصل پاییز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 صبح تا ۱۷ عصر و روزهای پنجشنبه از ساعت 7:30 صبح تا ۱۳ ظهر فعال می‌باشد و علاقه مندان می‌توانند با حضور در این مرکز در شهرک سهل آباد، بولوار سادات، خیابان عبادت از خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود استفاده نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی