[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

رئیس بسیج سازندگی فارس: کارهای زمین‌مانده را بلند می‌کنیم ، روزنامه شیراز نوین

 رئیس بسیج سازندگی استان فارس گفت: امروز جریان جهادی در خدمت حرم مطهر شاهچراغ(ع) است؛ انتظار داریم آستان مقدس احمدی و محمدی هم در زمینه محرومیت‌زدایی مانند حرم رضوی ورود کند.
به گزارش تسنیم از شیراز، اسماعیل قزل‌سفلی عصر دیروز در نشست صمیمی فعالان گروه‌های جهادی با تولیت حرم مطهر شاهچراغ(ع) اظهار داشت: جهادگران آتش به اختیار هستند اما با برنامه و هدفمند پیش می‌روند؛ هرجا نیاز انقلاب اسلامی است، حضور دارند؛ برای نمونه در سیل لرستان، خوزستان، کرمانشاه و شیراز جلوتر از مسئولان به خدمت‌رسانی مشغول بودند. مسئول بسیج سازندگی استان فارس با بیان اینکه جهادگران کارهای بر زمین مانده را بلند می‌کنند و این ویژگی گروه‌های جهادی است، افزود: گروه‌های جهادی نگران و دغدغه‌مند برای انقلاب و برخوردار از نظم و سازمان‌دهی هستند. این گروه‌ها نظم و انسجام دارند که اگر غیر از این باشد، در کارها نمی‌توانند پیش بروند. قزل‌سفلی با تأکید بر اینکه جهادگران خالق خرمشهرهای جدید هستند، به برخی از اقدامات جهادگران اشاره و بیان کرد: در واقع گروه‌های جهادی در مسئله بیماری کرونا از ابتدا پرچم‌دار خدمت‌رسانی بودند و ترجمان واقعی «ما می‌توانیم» هستند. وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب اسلامی و جنگ نرم بدون شک جریان جهادی مؤلفه قدرت است، تصریح کرد: 3700 گروه جهادی در استان فارس فعال هستند که بخشی از گروه‌های جهادی جغرافیامحور هستند که در داخل یا خارج از استان یک منطقه را انتخاب می‌کنند؛ برخی از این گروه‌ها محله محور هستند که برای حل مسائل‌ مردم درون محلات سازمان‌دهی شده‌اند و برخی از گروه‌ها نیز قشری هستند که به صورت تخصصی سازماندهی شده‌اند که 20 نوع گروه جهادی صنفی هم در استان فعال هستند. قزل‌سفلی تصریح کرد: فعالیت در حوزه‌های عمرانی، در حوزه آب‌رسانی، مدرسه‌سازی، مسکن‌سازی، فعالیت در حوزه اقتصاد و اشتغال، حوزه فرهنگی و اجتماعی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی، در حوزه کشاورزی و دامپزشکی متناسب با تخصص گروه‌های جهادی بخشی از فعالیت‌های گروه‌های جهادی استان است. رئیس بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به بخشی از فعالیت‌های انجام شده توسط گروه‌های جهادی افزود: جهادگران استان فارس فقط در سال گذشته هزار پروژه عمرانی را در بخش‌های مختلف انجام دادند؛ بیش از 120میلیارد تعویق یا تخفیف یا بخشش اجاره بها را داشتند؛ یا اینکه یکی از گروه‌های جهادی 28 معتاد را ترک داده که همه اینها سرمایه‌های انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به فعالیت 3700 گروه جهادی در استان فارس بیان کرد: هر جایی که نیاز بوده گروه‌های جهادی پیش قدم بودند و امروز هم جریان جهادی در کنار شما و در خدمت حرم مطهر شاهچراغ(ع) است؛ انتظار داریم آستان مقدس احمدی و محمدی هم در زمینه محرومیت‌زدایی مانند حرم رضوی ورود کند و در این راه جهادگران هم در کنار شما هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی