[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

هفته ششم لیگ برتر فوتبال فارس فردا برگزار می‌شود نبرد صدرنشین و قعر نشین در مرودشت، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین : هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان فارس فردا (جمعه) با برگزاری شش دیدار درشهرهای مُهر، مرودشت، شیراز، گراش، سعادت شهر و آباده به انجام می‌رسد.
اما هفته پنجم رقابت‌ها روز جمعه هفته گذشته برگزار شد و تیم‌های انبوه‌سازان آفتاب، لیدوما، پدیده ستارگان، پادنا و کیانپارس رقبای خود را شکست دادند و یک بازی هم به تساوی انجامید. در شش دیدار هفته پنجم یازده گل به ثمر رسید.
در گروه یک این رقابت‌ها تیم کیانپارس مرودشت صدرنشین رقابت‌ها موفق شد در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با یک گل آبی‌پوشان شیراز را شکست داده و با 10 امتیاز در صدر جدول موقعیتش را بهبود بخشد.سعید فولادی داور وسط این مسابقه بود، حامد صفایی و محمد محمدی کمک‌های او بودند. محسن عطریان داور چهارم، حسین قنبری ناظر و مسعود بوریاباف نیز نماینده هیئت فوتبال در این مسابقه بود.
دیگر دیداری که از همین گروه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد، مابین دو تیم غیر شیرازی بود که با تساوی به پایان رسید. تیم‌های استقلال لطیفی لارستان و بنتو حسام مُهر به تساوی یک یک رضایت دادند. رضا کریمی، علی احمدی، وحید کشاورز و شایان زارع تیم داوری این مسابقه را تشکیل می‌دادند. عباس شهرجو ناظر و هوشنگ گشتاسبی نیز نماینده هیئت فوتبال بودند.
تیم پادنا میمند نیز موفق شد با یک گل از سد نامدار شیراز بگذرد. در این مسابقه که در شهرستان میمند برگزار شد، محسن مرادیان داور وسط بود، جمشیدخلیلی کمک داور اول، میثم اسکندری کمک داور دوم، محمد عوض زاده داور چهارم، محمدرضا امینی ناظر و افشین هوشمند راد ناظر داوری مسابقه بودند.
در جدول رده‌بندی گروه نخست این رقابت‌ها، کیانپارس مرودشت با 10 امتیاز صدرنشین باقی ماند، تیم ایلدرم فراشبند نیز که این هفته استراحت داشت با هفت امتیاز در رتبه دوم باقی ماند.  استقلال لطیفی لارستان، بنتو حسام مُهر، نامدار شیراز و پادنا میمند نیز در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.
در گروه دوم تیم پدیده ستارگان آباده موفق شد در زمین تیم آژمان درفش شیراز به برتری یک بر صفر دست پیدا کند. ابوالفضل نوروزی ستاره سال‌های اخیر آباده، در دقیقه 80 تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند و پدیده با همین گل صدرنشین گروه دوم شد. این دیدار به قضاوت مجتبی مختاری برگزار شد. رضا لیلامی ‌و علی زاده عباسی کمک‌های او بودند. محمد افشار داور چهارم، ماشاالله نایینی ناظر داوری و حسین کارگر نیز نماینده هیئت فوتبال بودند.
لیدوما نورآباد با دو گل تیم هلال احمر گراش را شکست داد و به رتبه سوم جدول صعود کرد. امیرحسین یزدانی داور اول مسابقه بود، سعید زیبا کمک داور اول، محمدجواد عباسی کمک داور دوم و شایان صلواتی داور چهارم این دیدار بودند. محمدعلی تولایی ناظر داوری بود و غلامحسین آزادی نیز نماینده هیئت فوتبال.
و بالاخره در میمند، تیم میلانو این شهر سه بر یک مغلوب انبوه‌سازان آفتاب شیراز شد. اولین گل بازی در دقیقه 30 توسط امیرمحمداحمدی برای میزبان به ثمر رسید، اما میهمان در عرض 5 دقیقه سه گل به ثمر رساند و پیروز شد! ابتدا رسول منصوری در دقیقه 45 گل تساوی را به ثمر رساند تا دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن بروند. در شروع نیمه دوم و در دقایق 47 و 49 نیز محمد امینی مهر دو گل دیگر به ثمر رساند تا نماینده شیراز با این پیروزی به رتبه دوم جدول صعود کند. قضاوت این دیدار به عهده امید عباسی بود و ناصر رحیمی، علی نصری و غلامحسین خورشیدی او را در امر قضاوت یاری کردند. حسن جلالی ناظر داوری و عزیز اسمعیلی نماینده هیئت فوتبال بودند.
در گروه دوم پدیده آباده با هشت امتیاز صدرنشین است و تیم‌های انبوه‌سازان آفتاب شیراز و لیدوما نورآباد هر دو با هفت امتیاز دوم و سوم هستند.
 فردا در شش دیدار همزمان که از ساعت 15 آغاز خواهند شد، در ورزشگاه شهدای مهر تیم بنتو حسام میزبان ایلدرم فراشبند است. کیانپارس صدرنشین در ورزشگاه تختی مرودشت میزبان تیم قعرنشین یعنی پادنا میمند خواهد بود. نامدار در ورزشگاه صا ایران شیراز میزبان استقلال لطیفی لارستان خواهد بود. 
هلال احمر گراش در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف منتخب کازرون می‌رود. انبوه‌سازان آفتاب شیراز در ورزشگاه شهید حاجی‌پور سعادت شهر پذیرای تیم همشهری یعنی آژمان درفش خواهد بود و بالاخره پدیده ستارگان آباده در ورزشگاه تختی میزبان لیدوما نورآباد است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی