[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

نیت امروز مدیون خون شهداست، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه ناحیه کازرون گفت: امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا هستیم که جان خویش را تقدیم نموده اند و وظیفه داریم با افتخار در مسیر و راه شهدا با خدمت‌دهی به مردم فعالیت نماییم و امروز بزرگ‌ترین مبارزه با دشمنان انقلاب و اسلام خدمت به مردم است.
سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل که در یادواره ٣ شهید شهرداری کازرون سخن می‌گفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان حاجی زاده، بحرینی و مصلحیان از شهدای شهرداری کازرون در دفاع مقدس بیان کرد: باید در مسیر راه شهدا باشیم و بمانیم و ذره ای در مسئولیت خود قصور نداشته باشیم. سرهنگ توکل به نقش شهید هدایت الله مصلحیان در تشکیل جهاد سازندگی پرداخت و تصریح داشت: شهید مصلحیان، پس از دو سال که تصدیگری شهرداری کازرون را بر عهده داشته، با خصوصیاتی همچون انقلابی و متعهد و خدوم بودن، جهاد سازندگی جبهه را در کازرون راه اندازی می‌نماید و با تلاش‌ها، خلاقیت و رشادت‌ها به فرماندهی تیپ مهندسی رزمی امام رضا(ع) استان فارس منصوب می‌شود و رشادت‌ها و ایثارگری‌های فراوانی در جنگ برای انقلاب از خود به یادگار داشته است.
به گفته این مقام سپاهی، از اعجاز و رویش‌های انقلاب این است که جوانانی که در راه شهدا قدم برمی‌دارند، از اخلاق و سیره شهدا بهره می‌برند و این افتخار است.
فرمانده سپاه کازرون اضافه کرد: وجه مشترک وصیت‌نامه همه شهدا ولایت پذیری است و باید درس بگیریم از شهدای والامقام؛ شهدایی که بالاترین هستی خود، جان خویش را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این میراثی بزرگ برای ماست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی