[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

بحث تعارض منافع در مجلس مطرح است ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث تعارض منافع امروز در مجلس مطرح است و فقط مختص سازمان نظام مهندسی ساختمان نیست؛ بلکه در بخش پزشکی، کشاورزی، صنعت و حتی ارگان‌های دولتی و در خیلی از بخش‌های دیگر مطرح است.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (فارس)، دکتر علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز و زرقان و عضو کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس مستقر در اداره کل راه و شهرسازی گفت: هدف از برگزاری انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان این است که مهندسین در سرنوشت خود مشارکت کنند و امیدوار به سازمان باشند که بتواند مشکلات آنها را حل کند.
وی افزود: هیئت مدیره نظام مهندسی می‌تواند در جهت اهداف و حل مشکلات اعضای خود گام بردارد که اعضای آن چشمداشتی به جز خدمت به مهندسین و مردم نداشته باشند.
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی باید دو خصوصیت اصلی داشته باشند؛ اول که باسواد باشند و دوم افراد خیری باشند؛ نه از لحاظ مالی، بلکه از لحاظ زمان و وقت خود و بیایند به صنف مهندسی و مشکلات مهندسان و در جهت ارتقای سازمان و صنعت ساخت و ساز خدمت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی