[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

جانشین فرمانده انتظامی فارس: کشف ۱۸ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در اطراف اراضی کشاورزی ، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 18 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در پاک‌سازی از اطراف اراضی کشاورزی روستای «سهلکی» خبر داد.
سردار «یوسف ملک‌زاده» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در اجرای طرح برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات، مأموران انتظامی «ممسنی» با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند 3 قاچاقچی با یک سواری پژو تعدادی اسلحه را از استان‌های غربی بارگیری و پس از ورود به این شهرستان در اطراف روستای سهلکی تحویل احدی از مرتبطان خود داده‌اند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. وی تصریح کرد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل مذکور اعزام و موفق شدند یک نفر از اعضای این باند را دستگیر کنند و به مقر انتظامی دلالت دهند. جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهم در بازجویی تخصصی اقرار کرد که سلاح‌های مذکور را در اطراف زمین‌های کشاورزی دپو کرده‌ام، عنوان داشت: مأموران سریعاً به محل مورد نظر اعزام و در پاک‌سازی از اطراف اراضی کشاورزی موفق شدند 18 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز را کشف کنند.
سردار ملک‌زاده با اشاره به اینکه متهم روانه زندان شد و دستگیری سایر اعضای مرتبط با این باند با جدیت ادامه دارد، خاطر نشان کرد: افرادی که با وارد کردن سلاح و دیگر محموله‌های غیرمجاز قصد ایجاد ناامنی در جامعه را دارند، با برخورد قاطعانه پلیس رو به رو می‌شوند و مجازات سختی در انتظارشان خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی