[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۷
  • دوره جدید

با دستگیری مزاحم اینستاگرامی از طلاق قطعی جلوگیری شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان «لارستان» از دستگیری فردی 29ساله که اقدام به ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده بود، خبر داد. 
سرهنگ «داود امجدی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در پی وصـول یک فقـره پـرونـده از دادسرای لارستان با موضوع ایجاد مزاحمت از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: شاکی مدعی بود که به تازگی ازدواج کرده و پس از عقد شخصی ناشناس با پیج اینستاگرام اقدام به ارسال پیام‌های رکیک برای خانواده، همسرم و همه اقوام و آشنایان می‌کند و باعث بر هم زدن زندگی ما شده، به طوری که در آستانه طلاق قطعی هستم. 
فرمانده انتظامی لارستان گفت: با بررسی‌های صورت گرفته در پیج ایسنتاگرام شخص موردنظر توسط کارشناسان پلیس فتا شناسایی شد و وی را در یکی از محلات دستگیر کردند. سرهنگ «امجدی» با بیان اینکه در بررسی اولیه مشخص شد متهم قبلاً خواستگار همسر شاکی بوده و جواب رد از وی شنیده است، گفت: فرد مذکور برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
وی به شهروندان توصیه کرد در ارتباطات خانوادگی و سپردن شماره تلفن به افراد کاملاً هوشمندانه عمل کنید و در صورت مزاحمت اینترنتی موارد مشکوک را به سایت پلیس فتا به آدرس larestan.fata@faiber police.ir گزارش دهید.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی