[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

اهمیت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه ۱۰ و معاونان به همراه رجایی مشاور شهردار شیراز در امور ایثارگران همزمان با پایان هفته دفاع مقدس با ایثارگران شاغل در منطقه دیدار و از ایثار و استقامت آنان در طول ۸ سال دفاع مقدس تجلیل کرد.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، محمود رجایی طی نشست صمیمی با ایثارگران سرافراز دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این ایام را بهانه ای برای ترویج ارزش‌های دوران جنگ و وظیفه شناسی و ادای دین نسبت به ایثارگران و تجلیل از آنان دانست. رجایی مشاور شهردار در امور ایثارگران گفت: ایثارگران در دوران ۸ سال دفاع مقدس از جان و مال خود گذشتند و به جنگ رفتند. مشاور شهردار تصریح کرد: ایثار و ازخودگذشتگی در جبهه آنقدر زیاد بود که هرکدام از رزمنده‌ها حاضر بودند از جان و همه هستی خود بگذرند که این کار بسیار قابل تقدیر می‌باشد.
سعید معصومی شهردار منطقه ۱۰ در ادامه مجاهدت سربازان دوران جنگ و دفاع مقدس را مبتنی بر انگیزه‌های دینی دانست و بر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید به عنوان وظیفه ای همگانی تأکید کرد. معصومی تکریم خانواده معظم شهدا و دیدار با جانبازان و رزمندگان معزز را از اولویت برنامه‌های اجرایی به ویژه در مناسبت‌های مختلف سال اعلام و ابراز امیدواری کرد با فعالیت و تلاش جهادی و کسب رضایت بتوانیم به رضایت خدا و تداوم راه شهدا دست پیدا کنیم. تقدیر از ۱۶ همکار ایثارگر شاغل در شهرداری این منطقه با اهدای لوح و هدیه، پایان بخش این مراسم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی