[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

محرومیت را از چهره محلات شیراز بزدایید، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس در دیدار با شهردار شیراز گفت: هدف و خواست قلبی ما درخشش و موفقیت شهرداری و شورای شهر شیراز است. همچنین باید عمران و آبادی محلات محروم موردتوجه ویژه شهرداری شیراز قرار بگیرد.
سردار بوعلی افزود: حداکثر ظرفیت‌های سپاه فجر و بسیجیان در راستای کمک به شهرداری و خدمت خالصانه و صادقانه به شهروندان محلات محروم شیراز به‌کارگیری خواهند شد.
به گزارش سپاه فجر، سردار یداله بوعلی به همراه جمعی از مسئولان سپاه فجر در این دیدار ضمن تبریک انتخاب اصنافی به سِمت شهردار شیراز، گفت: اقشار تخصصی بسیج با تمام ظرفیت آماده همکاری و تعامل با مجموعه شهرداری شیراز در راستای خدمت رسانی به شهروندان سومین حرم 
اهل بیت(ع) هستند.
وی با بیان اینکه تمام ظرفیت‌های سپاه و بسیج همچون گذشته آماده هم افزایی با مجموعه شهرداری در حوزه تأمین امنیت، عمران و آبادانی محلات کم برخوردار، ایجاد اشتغال و برنامه‌های فرهنگی است، گفت: روحیه بسیجی و کار و مدیریت جهادی می‌تواند آسیب‌های اجتماعی و محرومیت را از چهره محلات محروم شیراز بزداید و این موضوعی است که باید همواره مورد توجه ویژه و پیگیری مدیران کلان‌شهر شیراز قرار داشته باشد.
فرمانده سپاه فجر با تأکید بر اینکه عمران و آبادی محلات محروم مورد توجه ویژه شهرداری قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: نام شیراز به عنوان مهم «سومین حرم اهل بیت(ع)» مزین شده و این یک فرصت بسیار ارزشمند و زمینه ای برای رشد و تعالی این کلان‌شهر در حوزه‌های اجتماعی، عمرانی، فرهنگی، سیاحتی و زیارتی است.
وی با بیان اینکه قرارگاه شهید اسکندری سپاه فجر در 31 محله محروم در حال فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و محرومیت زدایی است، گفت: با همکاری و تعامل هرچه بیشتر دو مجموعه سپاه و شهرداری می‌توانیم گام‌های مؤثری در رفع محرومیت این محلات برداشته و موجبات رضایت مردم را فراهم آوریم.
سردار بوعلی با بیان اینکه هدف و خواست قلبی ما درخشش و موفقیت مجموعه شهرداری و شورای شهر است، گفت: حداکثر ظرفیت‌های سپاه فجر و بسیجیان در راستای کمک به شهرداری و خدمت خالصانه و صادقانه به شهروندان محلات محروم شیراز به‌کارگیری خواهند شد. فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: حوزه ورزش نیز یکی از مسائل و موضوعات مهمی است که باید بیش از پیش موردتوجه مدیران کلان‌شهر شیراز قرار بگیرد و چه در زمینه حمایت از ورزش‌های تیمی و قهرمانان ورزشی و چه در زمینه ترویج ورزش‌های همگانی یک برنامه ریزی دقیق و مؤثر انجام شود.
سید احسان اصنافی شهردار شیراز و مهدی طاهری رئیس شورای شهر شیراز نیز در این دیدار ضمن تأکید بر اهمیت رسیدگی به امور محلات کم برخوردار کلان‌شهر شیراز نسبت به همکاری و تعامل مجموعه شهرداری با سپاه و بسیج در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان اعلام آمادگی کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی