[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۵
  • دوره جدید

شرور مسلح دستگیر شد، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: روز شنبه مأموران پلیس امنیت عمومی استان موفق شدند «احسان» که اراذل و اوباش سابقه‌دار شیراز است و یک شهروند را با اسلحه گرم مجروح کرده بود، دستگیر کنند. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری پلیس فارس، سردار «یوسف ملک‌زاده» بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد درگیری با سلاح سرد و عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت و زخمی شدن یک شهروند در بلوار «سیبویه» شیراز، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی استان در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی (اراذل و اوباش سابقه‌دار) با شخص مجروح شده اختلاف شخصی داشته و پس از مشاجره لفظی با چاقو به کمر وی زده و سپس با کلت کمری آن را از ناحیه پا زخمی و متواری شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: مأموران با اقدامات فنی و تخصصی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی مطلع شدند که متهم در یکی از میادین اصلی شهر در یک مغازه در حال خرید می‌باشد که سریعاً پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مذکور اعزام شدند.
سردار «ملک‌زاده» خاطرنشان کرد: متهم که متوجه حضور مأموران در محل شده بود، با یک قبضه اسلحه کلت به سمت مأموران تیراندازی کرد و قصد فرار از محل داشت که کارکنان انتظامی جهت جلوگیری از هرگونه خطر و اتفاق برای شهروندان صحنه را حفظ و متهم را به آرامش دعوت کرد ولی فرد مسلح اعتنایی به دستور پلیس نکرد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند این فرد اراذل و اوباش را دستگیر کنند، گفت: در بازرسی بدنی از وی یک قبضه اسلحه کلت به همراه مهمات مربوطه و یک عدد چاقو کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در سوابق متهم جرائمی همچون درگیری مسلحانه، خرید و فروش مواد مخدر، مزاحمت نوامیس، شرارت و... به چشم می‌خورد، عنوان داشت: این اراذل و اوباش سابقه‌دار پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.
وی با اشاره به اینکه مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستور کار پلیس فارس قرار دارد، تصریح کرد: نیروی انتظامی برای مقابله با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت لحظه‌ای درنگ نکرده و کسانی که بخواهند عرض اندام کنند، برابر قانون با جدیت با آنان 
برخورد می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی