[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

قاچاق بدون توقف ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش مأموران پلیس شهرستان «داراب»، 315 کیلو و 380 گرم تریاک در بازرسی از یک سواری لیفان کشف شد. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری پلیس فارس، سردار «رهام‌بخش حبیبی» با تأکید بر اینکه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ با جدیت در دستور کار پلیس است، اظهار داشت: بامداد دیروز یازدهم مهرماه مأموران انتظامی شهرستان داراب با همکاری عوامل سپاه پاسداران حین گشت زنی در محور مواصلاتی «بندرعباس- شیراز» به یک سواری لیفان مشکوک شدند و دستور ایست را صادر کردند. وی افزود: راننده بدون توجه به ایست پلیس متواری شد و مأموران انتظامی پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند خودرو را توقیف کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از آن خودرو، 315 کیلو و 380 گرم تریاک کشف شد، تصریح کرد: در این خصوص راننده نیز دستگیر شد.
سردار «حبیبی» با اشاره به اینکه راننده قاچاقچی پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، از شهروندان خواست ضمن افزایش همکاری خود با پلیس، سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارند و پلیس را در تحقق جامعه ای سالم یاری کنند.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی