[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

جانشین انتظامی لارستان: ضارب پلیس دستگیر شد، روزنامه شیراز نوین

جانشین انتظامی «لارستان» از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی به سمت مأموران پلیس در این شهرستان توسط پلیس امنیت عمومی خبر داد. 
سرهنگ «ناصرحیدری» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در 28 اسفندماه سال 99 احدی از مأموران انتظامی این فرماندهی حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به فردی که بالای تیر برق بود، مشکوک و برای بررسی موضوع وارد عمل شد. وی افزود: فرد مذکور که قصد سرقت ترانس برق داشته، با رؤیت پلیس با یک قبضه اسلحه کلت به سمت افسر گشت تیراندازی و وی را از ناحیه پا مجروح می‌کند و قبل از حضور نیروهای کمکی از محل متواری می‌شود.
جانشین انتظامی لارستان بیان کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری عامل این حادثه آغاز شد و مأموران پلیس امنیت عمومی پس از 6 ماه موفق شدند متهم 28ساله را در یکی از بخش‌های شهرستان «اوز» این استان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه او را در مخفیگاهش دستگیر کنند. سرهنگ حیدری با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، تصریح کرد: تلاش برای کشف سلاح به کار رفته در تیراندازی ادامه دارد. این مقام انتظامی با بیان اینکه برابر قانون هرگونه تعرض و تمرد علیه مأموران انتظامی حین خدمت و مأموریت جرم محسوب می‌شود و برابر قانون برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم‌زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند، برخورد می‌کند و عرصه را بر آنها تنگ خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی