[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

واکنش وزیر ورزش به نتایج درخشان کشتی‌گیران، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان با تمجید از عملکرد تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات قهرمانی جهان از عملکرد قهرمان و نایب قهرمانان این مسابقات تجلیل کرد.
تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی شهر اسلو نروژ برگزار شد خوش درخشید و جوانان این تیم توانستند به مدال‌های طلا و نقره دست پیدا کنند.
به دنبال این موفقیت وزیر ورزش و جوانان با صدور پیام‌هایی از عملکرد کشتی‌گیران تقدیر کرد. سجادی که برای موفقیت همه کشتی‌گیران پیام تبریک داده بود، برای کشتی‌گیرانی که دوشنبه شب روی تشک رفتند هم پیام داد. سید حمید سجادی مدال طلای کامران قاسم پور دلاور کشتی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان را که با پیروزی مقابل حریف قدر روسی به‌دست آمد، تبریک گفت.
در پیام سجادی برای مدال قاسم پور آمده است:
«مدال طلای کامران قاسم پور دلاوری دیگر از خطه قهرمان‌پرور مازندران در رقابت‌های جهانی نروژ نشان از شکوه عزم و اراده جوانانی است که با پشتوانه برنامه‌ریزی توانستند رویداد رقابتی و قهرمانی جهان را به محلی برای تجلی توانمندی کشتی ایران تبدیل کنند.
برق سومین طلای جهان روی سینه غیرت کشتی ایران را با امیدواری به آینده با شکوه این جوانان پرافتخار ستایش می‌کنم و با تبریک به کامران قاسم پور عزیز، کادر فنی و سرپرستی و مسئولان فدراسیون، همچنین ورزش‌دوستان و هموطنان گرامی‌، سلامتی و سربلندی همه کشتی‌گیران را از خداوند متعال طلب می‌کنم.»
حمید سجادی همچنین در پیامی ‌به سه کشتی‌گیر نایب قهرمان هم تبریک گفت. در این پیام آمده است:
«مبارزه‌های جانانه، کشتی‌های باکیفیت و پیروزی‌های بزرگ علیرضا سرلک، امیر محمد یزدانی و محمد نخودی عزیز که در نهایت با کسب سه مدال نقره ارزشمند موجب رضایتمندی جامعه ورزش را فراهم کرد، برای مردم بسیار قابل احترام است .
بدون شک نقش‌آفرینی تک تک کشتی‌گیران با هدایت کادر فنی و مدیریت فدراسیون در ارتقاء جایگاه تیمی ‌ایران در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نروژ مؤثر و مهم است که شایسته تقدیر است.
جدیت کشتی‌گیران جوان ایران، این دوره از رقابت‌ها را به نیکویی در تاریخ کشتی کشورمان به ثبت رساند تا به یاری خدا روزهای باشکوه دیگری را نسل جدید کشتی برای ورزش ایران عزیز در آینده به ارمغان آورد.
با تبریک به مدال‌آوران نقره‌ای و تشکر دوباره از زحمات اثربخش آن‌ها در موفقیت تیمی‌، برای دو کشتی‌گیر باقی مانده در رقابت‌های آزاد که دارای شانس مدال هستند آرزوی موفقیت می‌کنم و به درخشش فرنگی‌کاران هم با توکل برخدا امیدوار هستم.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی