[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

مناطق محروم مشکلات بین‌دستگاهی دارند، روزنامه شیراز نوین

 استاندار فارس، شهردار شیراز، رئیس شورای شهر شیراز و جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران دستگاه‌های اجرایی از بلوار اتحاد، بلوار مولوی و روستاهای اطراف محدوده شهرداری منطقه هفت به منظور پیگیری مشکلات آن 
بازدید کردند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مهندس سید احسان اصنافی شهردار شیراز در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: در اولین روزکاری استاندار جدید بازدیدی از چند منطقه محروم و کمتر برخوردار داشتیم.
وی با اشاره به مناطقی که مورد بازدید قرار گرفت از جمله شهرک مهربان و روستاهای ترکان، شرقان و اقبال‌آباد عنوان کرد: در این مناطق نیاز به انجام کار اساسی و زیرساختی است تا مشکلات از ریشه حل شود.
شهردار شیراز ادامه داد: در این نقاط کمتر برخوردار و محروم بسیاری از مسائل نظیر حریم و فاضلاب بین دستگاهی است که با همراهی دستگاه‌های مرتبط می‌توان به آن رسیدگی و مرتفع کرد.
مهندس اصنافی با یادآوری الحاق تعدادی از روستاهای اطراف شیراز که در سال ۱۳۹۰ به شهر الحاق شده بودند، تصریح کرد: عزم جزمی برای الحاق روستاهای جدید اطراف شیراز به شهر وجود دارد که می‌تواند باعث احیای این روستاها گردد.
وی اضافه کرد: طی سال‌های اخیر شاهد رشد بیش از حد جمعیت در این روستاها هستیم و مشکلاتی را نیز به همراه داشته است. به گفته شهردار شیراز، مشکل قانونی الحاق روستاها به محدوده شهر وجود دارد که پروسه در حال طی فرایند خود است.
در این بازدید موضوعاتی نظیر وضعیت بهداشتی، زیست محیطی، دفع آب‌های سطحی، آسفالت و دیگر مشکلات مورد بررسی قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی