[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

برپایی جلسه توجیهی‌آموزشی هماهنگی اعضای شعب اخذ رأی بخش جویم، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- آرزو جهان‌پیما: به گزارش خبرنگار شهرداری جلسه توجیهی‌آموزشی هماهنگی اعضاء شعب اخذ رأی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در بخش جویم با حضور داود شفیعی بخشدار، حبیب قاسمی شهردار‌، اعضاء هیئت اجرایی بخش و شعب ثبت نام و اخذ رای برگزار و شرکت کنندگان با شرح وظایف و دستورالعمل انتخابات درمحل ثبت نام واخذ رای آشنا شدند‌. 
در ابتدا داود شفیعی بخشدار جویم ضمن تبریک اعیاد گذشته شعبانیه و تقدیر و تشکر از همکاری کسانی که به هر نحو با جریان انتخابات همراه هستند، خواستار امانتداری اعضای شعب اخذ رای و صیانت از آرای مردم شده و رعایت اخلاق، حسن خلق، نظم و پرهیز از رفتارهای قانونی را مد نظر قرار داد. وی افزود: وظیفه همه ما رعایت کردن مر قانون است  و بایستی رعایت کنیم تا حقی از کسی ضایع نشود و مراقب باشیم آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران خراب نکنیم.
پس از آن حبیب قاسمی شهردار جویم ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضاء هیئت اجرایی و شعب اخذ رای انتخابات پیش رو را یک رویداد عظیم در تاریخ کشور دانست و به اصل امانتداری اشاره نمود.
در ادامه ابراهیم بلوچی به‌عنوان نماینده هیئت اجرایی نیز ضمن تشکر از بخشدار، شهردار و دیگر حاضرین به رعایت اصل امانتداری و وظیفه ای که هیئت اجرایی در قبال مردم و آراء آنان دارند پرداخت و افزود: آرزوی ما  برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور می‌باشد و امیدواریم این حرکت تاریخی و سرنوشت ساز به نحو احسن صورت پذیرد. 
 در پایان این جلسه بخشدار جویم آموزش‌های مواردی در خصوص برخی قوانین و دستورالعمل مرتبط با روز اخذ رای اعم از چگونگی ثبت نام و اخذ رای از  رای دهندگان، ساعات شروع، نحوه تنظیم صورتجلسه و تکمیل آن و پلمپ صندوق اخذ رای را تشریح و  از تمامی اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای خواستار رعایت تمام موارد مذکور در روز رای گیری گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی