[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

استاندار فارس خطاب به رسانه‌ها: مشکلات مردم را احصا کنید، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در فاصله پنج روز از آغاز فعالیت در این مسئولیت، در نشست صمیمی با اصحاب رسانه حضور یافت و از آنها خواست که مشکلات مردم را صادقانه احصا کنند.
به گزارش ایرنا، محمدهادی ایمانیه دیروز یکشنبه در این نشست که در استانداری فارس برگزار شد، گفت: برپایی این نشست به منزله اعلام همکاری با و ارج نهادن به اصحاب رسانه است که سخنگوی مردم برای مسئولان کشور هستند و بیش از هر کسی می‌توانند مشکلات مردم را منعکس کنند. استاندار فارس با تأکید بر اینکه به‌دنبال تحول در استان و حل مشکلات است، گفت: مسئولان باید با آغوش باز از گزارش‌های رسانه‌ها استقبال کنند و در مسیر حل مشکلات انعکاس‌یافته در رسانه‌ها حرکت کنند.
ایمانیه بیان کرد: نباید در اتاق‌های بسته، تصمیم گرفته شود که اولویت مردم چیست؛ بلکه آنچه از زبان رسانه‌ها بیان می‌شود بالاتر از این گونه تصمیمات است. 
استاندار فارس گفت: از رسانه‌ها می‌خواهم خیلی صمیمانه و صادقانه، مشکلات مردم را احصا کنند؛ آنچه انعکاس آن موجب ناامیدی می‌شود را به اینجانب و دیگر مسئولان استان گزارش دهند.
وی ادامه داد: اگر مسئولان مربوطه به حل این مشکلات توجهی نداشتند، بنده موظفم پیگیری کنم و از مسئولان سازمان‌ها پاسخ بخواهم.
استاندار فارس خطاب به رسانه‌ها اظهار داشت: هیچ تکلفی در انتقال مطالب و مشکلات جامعه به بنده نداشته باشید. هرآنچه بتوانم خودم پاسخ می‌دهم و  هرآنچه نتوانم، حتماً از طریق دفتر استاندار و روابط‌عمومی استانداری پاسخ آن در اختیار اصحاب رسانه قرار می‌گیرد.
وی همچنین گفت: اگر رسانه‌ها موضوع حقی را به مدیران تذکر دادند و توجهی نشد، می‌توانند موضوع را به بنده منتقل کنند یا آن را در رسانه، علنی کنند.
ایمانیه ادامه داد: انتقاد رسانه‌ها برای اصلاح امور است و رفتار صحیحی نیست که در مقابل رسانه، حالت تدافعی گرفته شود؛ بلکه باید از نقدها در مسیر اصلاح، استقبال کرد. استاندار فارس اظهار داشت: از سوی دیگر، شایسته است مدیران جهادی نیز توسط رسانه‌ها شناسایی و تجلیل شوند.  ایمانیه همچنین گفت: از همه دستگاه‌های اجرایی می‌خواهم که اگر شکایتی از رسانه‌ها دارند، پس بگیرند و در استانداری هم چنین عمل خواهیم کرد.  استاندار فارس با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: بنا به این فرمایش‌ها، امیدآفرینی به ویژه برای نسل جوان از ضرورت‌های قطعی است. وی ادامه داد: امیدآفرینی واقعی می‌تواند ناشی از فعالیت‌های خیر عام‌المنفعه باشد یا تلاش‌های گسترده برای واکسیناسیون کرونا.
در این نشست که با طرح دیدگاه‌های مدیران و فعالان رسانه استان همراه بود، استاندار فارس از پیشنهاد برپایی نشست‌های مستمر با اصحاب رسانه به فاصله ۴۵ روز تا ۲ ماه استقبال کرد. 
برپایی کارگاه آموزشی برای روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی، دستور پرداخت بدهی فرمانداری شیراز به رسانه‌ها، تلاش برای حمایت از امکانات رفاهی اصحاب رسانه و دعوت از اصحاب رسانه برای ارائه راهکار برای جذب سرمایه، حل مشکلات و به حرکت درآوردن مدیران، از دیگر مباحث استاندار فارس بود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی