[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: سامانه شماره‌گذاری پلیس راهور را ارتقا داده‌ایم، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته ناجا در فارس گفت: هفته ناجا با شعار «پلیس هوشمند و امنیت پایدار» نام‌گذاری شده و ما در فارس 2هزار برنامه در این هفته طرح‌ریزی کرده‌ایم.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام‌بخش حبیبی» بیان کرد: ما برای اینکه مردم عزیز استان فارس بتوانند به صورت غیرحضوری از پلیس خدمات دریافت کنند، خدمات الکترونیکی از جمله سامانه شماره‌گذاری پلیس راهور را ارتقا داده‌ایم. 
وی افزود: سعی پلیس بر این است که رابطه خود را با مردم بیشتر کند تا شهروندان اعتماد خود را نسبت به این مجموعه ارتقا دهند.
در ادامه فرمانده انتظامی استان در خصوص کشفیات 6ماهه اخیر این فرماندهی از جمله کشف 36 تن مواد مخدر، کشف 324میلیارد تومان کالای قاچاق، جمع‌آوری معتادان متجاهر و دستگیری خرده فروشان و قاچاقچیان، موفقیت در پرونده‌های پلیس فتا و برخورد شدید با اراذل و اوباش که خط قرمز پلیس است، گزارشی ارائه نمود. همچنین دراین ایام فرمانده پلیس فارس میزبان مدیران اجرایی 
استان بود.
دیدار مدیرکل میراث‌فرهنگی با فرمانده انتظامی استان فارس
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در دیدار با سردار حبیبی، هفته ناجا را به وی و کارکنان زیر مجموعه تبریک گفت. 
در دومین روز از هفته گرامیداشت ناجا، «هادی شه دوست شیرازی» و هیئت همراه با حضور در دفتر سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس، ضمن تبریک هفته ناجا، از تلاش‌های کارکنان نیروی انتظامی در راستای تأمین نظم و امنیت جامعه تقدیر و تشکر 
به عمل آورد.
دیدار رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی فارس با سردار حبیبی 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی در دیدار با فرمانده انتظامی استان ضمن تبریک هفته ناجا، از تلاش‌های کارکنان ناجا تقدیر و تشکر به عمل آورد. در دومین روز از هفته گرامیداشت ناجا، دکتر «مهرزاد لطفی» و هیئت همراه با حضور در دفتر سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس با وی دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر لطفی در این دیدار، ضمن تبریک هفته ناجا به فرمانده انتظامی استان فارس، از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی وی و کارکنان زیر مجموعه در راستای انجام مأموریت‌های محوله و به ویژه حمایت و پشتیبانی‌های لازم از مجموعه علوم پزشکی در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا تقدیر و تشکر ویژه به عمل آورد. 
سردار حبیبی نیز در این دیدار، ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیئت همراه در ستاد انتظامی استان فارس، از تلاش‌های بی‌شائبه وی و کارکنان درمان و بهداشت در راستای مبارزه با بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.
دیدار فرمانده ارشد نیروی دریایی سپاه در استان فارس با سردار حبیبی 
سردار «بابایی» فرمانده ارشد نیروی دریایی سپاه در استان فارس با حضور در دفتر سردار رهام بخش حبیبی، ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات کارکنان انتظامی استان، هفته ناجا را به دلاورمردان نیروی انتظامی 
تبریک گفت. 
حضور مدیرکل سازمان اموال تملیکی در دفتر فرمانده انتظامی استان فارس 
در دومین روز از هفته ناجا، «علی صاحب کرم» مدیرکل سازمان اموال تملیکی استان در دیدار با سردار رهام بخش حبیبی، هفته ناجا را تبریک گفت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی