[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۵
  • دوره جدید

عضو مجلس خبرگان رهبری: کارکنان ناجا عهده‌دار نظم و امنیت در جامعه هستند ، روزنامه شیراز نوین

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: کارکنان نیروی انتظامی عهده‌دار نظم و امنیت در جامعه و تحت امر و فرمان 
خداوند هستند. 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، در سومین روز از هفته ناجا، فرمانده انتظامی استان فارس به همراه معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی و جمعی از کارکنان با آیت الله «سید علی اصغر دستغیب» دیدار کرد. در این دیدار، آیت الله دستغیب طی سخنانی ضمن تبریک هفته ناجا به همه کارکنان خدوم نیروی انتظامی، اظهار داشت: امنیت و سلامت دو نعمت مجهول خداوند هستند؛ مردم در دوران شیوع ویروس کرونا قدر سلامتی را بیشتر دانستند و اگر خدایی نکرده امنیت در یک جامعه سلب شود، آن زمان همگان قدر امنیت را بیشتر خواهند دانست.
وی با بیان اینکه لباس نیروی انتظامی برای مردم مقدس است، گفت: اگر چند نفر در یک مجموعه بزرگ مشکل داشته باشند، این دلیلی بر مشکل دار بودن همه اعضای آن مجموعه نیست.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر کار نیکی از ما در جامعه صورت پذیرد، اجر آن توسط خداوند متعال به ما اعطا می‌گردد و همه وظیفه داریم که با اعمال و رفتار خوب خود دیگران را به سمت کارهای خوب دعوت کنیم. آیت الله دستغیب ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات نیروی انتظامی استان و به ویژه سردار «رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان فارس در راستای ارتقای نظم و امنیت در جامعه، گفت: امیدوارم خداوند متعال همه ما را نسبت به انجام وظایف خود توفیق عطا کند. در ابتدای این دیدار، فرمانده انتظامی استان فارس طی سخنانی، اقدامات و عملکرد این فرماندهی در سال جاری را ارائه داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی