[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

نماینده ولی‌فقیه در فارس: مردم با پلیس همراهی و همکاری داشته باشند ، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز گفت: مردم باید پشتیبان نیروی انتظامی و همراهی و همکاری لازم را با این نیرو داشته باشند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، آیت الله «لطف الله دژکام» در دیدار با فرمانده انتظامی استان فارس، معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی و جمعی از کارکنان انتظامی، ضمن تبریک هفته ناجا، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی فرصتی است که خدمات این نیرو را قدر بدانیم و هدف گذاری کنیم تا پلیس جمهوری اسلامی در اوج قدرتمندی، هوشمندی و امنیت‌آفرینی قرار گیرد.
وی با اشاره به شعار هفته ناجا در سال جاری، تصریح کرد: پلیس باید از تکنولوژی‌های هوشمند استفاده کند تا بتواند خدمات خوب و مطلوبی را به شهروندان ارائه و با هوشمندی امنیت پایدار را ایجاد کند. نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: خداوند فرصت‌های زیادی را برای خدمتگزاری به مردم در اختیار شما کارکنان ناجا قرار داده است که باید از آنها استفاده کرده و رضایت خداوند متعال را به دست آورید.
آیت الله دژکام تصریح کرد: اگر امروز شهروندان با امنیت در منازل خود حضور دارند، این مرهون تلاش‌های خستگی ناپذیر و شبانه روزی کارکنان ناجاست.
وی در پایان از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان ناجا در سطح استان و به ویژه سردار «رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی استان فارس تقدیر و تشکر کرد.
در ابتدای این دیدار، سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس گزارشی مشروح از اقدامات و عملکرد این فرماندهی ارائه داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی