[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

رحمانی فضلی: شورای نگهبان مسئول تایید صحت انتخابات است، روزنامه شیراز نوین

ایسکانیوز: وزیر کشور وزیر کشور گفت: شورای نگهبان مسئول تایید صحت انتخابات است، بعد از اعلام نتایج ۳ روز فرصت اعتراض وجود دارد که شورای نگهبان بررسی می‌کند‌. 
 عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با حضور در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، بیان کرد: به فرمانداران و استانداران اعلام شده در شعبه‌هایی که میزان استفاده از تعرفه ها به 70درصد رسیده اعلام کنند تا تعرفه‌های جدید در اختیار آنها قرار بگیرد، کمبود تعرفه نداریم.  
وی افزود: تاکنون هیچ مشکل امنیتی نداشته ایم و هیچ گزارشی هم نبوده است. وزیر کشور همچنین خاطرنشان کرد: مشخص نیست زمان اخذ رای تا چه مدت تمدید شود، مهلت قانونی تمدید تا ساعت 12 امشب است لذا از مردم می خواهیم زودتر به شعب مراجعه کنند تا مدت تمدیدها طولانی نشود.   
رحمانی فضلی ادامه داد: پس از اتمام زمان تمدید، دستور بازگشایی صندوق های اخذ رای را خواهیم داد و ابتدا هم صندوق های انتخابات ریاست جمهوری بازگشایی و شمارش می‌شوند.   وزیر کشور خاطر نشان کرد: نهایتا نتایج را با شورای نگهبان تطبیق داده و اعلام می کنیم و شورای نگهبان مسئول تایید صحت انتخابات است، بعد از اعلام نتایج 3 روز فرصت اعتراض وجود دارد که شورای نگهبان بررسی می کند و سپس صحت انتخابات را اعلام می کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی