[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۸
  • دوره جدید

اسکوچیچ: زمان خوبی برای انتقاد نیست، روزنامه شیراز نوین

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد منتقدانش زمان مناسبی را برای نقد عملکرد او و تیم ملی انتخاب نکرده‌اند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل کره جنوبی اظهار داشت: بازی خیلی مهمی ‌داریم. بعد از بازی مقابل امارات، انگیزه ما بیش از پیش شده است و حالا انتظار یک بازی سختی مقابل کره را داریم. برای تیم کره احترام زیادی قائلم و می‌دانم که آن‌ها تیمی ‌بانظم و با انرژی هستند، اما به تیم خودمان هم اعتماد دارم و باید بگویم بازیکنانم بسیار آماده هستند و شرایط خوبی داریم. جو خوبی بر تیم حاکم است و آماده بازی با کره هستیم.
دقیقاً نمی‌دانم انتظار هواداران چیست!
سرمربی تیم ملی درباره رکوردی که با 10 بازی و 10 برد داشته است که این مسئله شرایط روحی تیم را هم بالا می‌برد، اما همچنان انتقادهایی نسبت به سبک بازی تیم ملی وجود دارد با اینکه نتایج فوق‌العاده بوده است، اظهار داشت: دقیقاً نمی‌دانم انتظار هواداران چیست. فکر می‌کنم بازی خوبی مقابل امارات در آن شرایط آب و هوایی انجام دادیم. من سعی می‌کنم با برد و نتیجه مناسب پاسخ انتظارات را بدهیم. اینکه بعد از 10 برد هنوز برخی انتظار بالایی دارند، نمی‌دانم باید چه پاسخی به آن‌ها بدهیم. این هدف مشترک همه ماست که بتوانیم همیشه عملکرد خوبی داشته باشیم، بازی خوبی انجام دهیم و به نتیجه برسیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی