[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۴
  • دوره جدید

رقابت قاریان برتر جامعه کار و تلاش فارس در مسابقات قرآن کریم، روزنامه شیراز نوین

رقابت قاریان برتر جامعه کار و تلاش فارس در مسابقات قرآن کریم

100 نفر قاری قرآن مجید در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان فارس با یکدیگر به رقابت پرداختند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار، تلاش و تولید سراسر استان فارس به صورت مجازی در 5 رشته با حضور متسابقان خواهر و برادر برگزار شد.
مدیر امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در آیین افتتاحیه پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان بهترین عبادت را خواندن قرآن دانست و گفت: پانزدهمین دوره این مسابقات در ۵ رشته شامل تحقیق، حفظ کل، حفظ بیست جزء، حفظ ده جزء و مفاهیم برگزار می‌شود. قدر خادم الحسینی افزود: ۱۰۰ نفر در این دوره مسابقات استان فارس شامل ۳۴ خواهر و ۶۶ برادر در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان فارس شرکت کردند.
وی با بیان اینکه این مسابقات هرساله در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای جامعه کار و تلاش برگزار می‌شود، تصریح کرد: قرآن و عترت راهگشای سعادت بشریت است. مدیر امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه قرآن در جامعه ما مهجور واقع شده است، افزود: یکی از دلایل اصلی وجود انواع آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه فاصله گرفتن مردم از قرآن و عترت است.
وی در پایان گفت: نتایج این دوره مسابقات قرآن کریم طی روزهای آینده در سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس اطلاع‌رسانی خواهد شد. مسئول حراست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در آیین افتتاحیه پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش استان گفت: به منظور حمایت هرچه بیشتر از حافظان و قاریان شاخص قرآن کریم جامعه کار و تولید فارس این دوره مسابقات با میزبانی این اداره کل و همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان به صورت مجازی برگزار می‌شود.
سیدناصر حسینی افزود: این دوره مسابقات با حضور قاریان و حافظان قرآن کریم از سراسر استان و 36 شهرستان فارس برگزار می‌شود و ناظران و داوران قرآنی برای اجرای دقیق آیین نامه‌ها حضور خواهند داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی