[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۵
  • دوره جدید

انهدام باند بین‌المللی در فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری فارس اعلام کرد که یک گروه صادرکننده مواد مخدر صنعتی به خارج کشور، در این استان و به همت پلیس فارس منهدم شد.
حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی گفت: هفت نفر از اعضای یک باند بین‌المللی مواد مخدر که اقدام به انتقال ماده مخدر شیشه به برخی کشورها می‌کردند، با تلاش پلیس مواد مخدر فارس و دستورات قضایی از سوی بازپرس ویژه دادسرای انقلاب اسلامی بازداشت شده‌اند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، موسوی با بیان اینکه از این باند ۵ کیلو و ۶۴۰ گرم شیشه کشف شده است، افزود: سرکرده این باند توسط پلیس یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس نیز تحت تعقیب است. رئیس کل دادگستری فارس گفت: از این باند مقادیر قابل توجهی ارز دیجیتال، اسناد ۵ باب منزل مسکونی، یک قطعه باغ و دو دستگاه اتومبیل کشف و ضبط شد.
موسوی خاطرنشان کرد: باندهای بزرگ و سرکردگان اصلی تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر در تیررس برخورد قاطعانه دستگاه قضایی هستند و این رویکرد با هدف ضربه به سرشاخه‌های عمده مواد مخدر و جلوگیری از تغذیه خرده فروشان در جامعه در دستور کار قرار گرفته است. رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: امسال با همکاری چند جانبه نیروهای انتظامی، امنیتی و قضایی باندهای بزرگ زیادی مورد هدف قرار گرفته‌اند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی