[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

نماینده خبرگان: حضور حداکثری مردم در انتخابات، مسئولیت منتخبان ملت را افزایش می‌دهد، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با تجلیل از حضور انبوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی گفت: شور انتخابات و حضور حداکثری مردم، مسئولیت منتخبان ملت را افزایش می‌دهد و مسئولان کشور باید با تلاش دوچندان پاسخگوی این اعتماد عمومی باشند.
آیت الله سید علی اصغر دستغیب، جمعه هنگام حضور در شعبه مرکز آموزش متوسطه حرفه ای خیریه اسلامی در شیراز اظهار داشت: مردم شرکت در انتخابات را یک حق، تکلیف و وظیفه انقلابی خود می‌دانند و برای حضور خود منتی بر کسی ندارند، مسئولان نیز باید با خدمت بی منت پاسخگوی این حضور انبوه و میلیونی باشند.
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری افزود: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است و ملت فهیم، متدین و انقلابی ایران، امروز با حضور در پای صندوق‌های رای عظمت خود را به جهانیان ثابت کردند، آنها نشان دادند که پای آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی ایستاده اند و به همه فضاسازی‌های دشمن نه گفتند. آیت الله دستغیب بیان کرد: ملت فهیم، متدین و انقلابی ایران برای صیانت از کشور و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و استمرار اهداف امام خمینی (ره) و حفاظت از ارزش‌ها و رشد و تعالی کشور در انتخابات شرکت کرده اند.
وی ادامه داد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند برنده این انتخابات رئیس جمهور همه ملت خواهد بود و مردم عزیز با توجه به ملاک‌های اساسی و معیارهای اسلامی رای دادند و اقتدار ملی را به نمایش گذاشتند. آیت الله دستغیب افزود: اصل شرکت در انتخابات و انداختن رای در صندوق، شناخت و تشخیص کاندیدای اصلح که کار بسیار مهم و حساسی است توسط مردم با بصیرت شیراز و کشور به خوبی انجام می‌شود و بصیرت ملت انقلابی کاندیدای اصلح را به مردم معرفی خواهد کرد. وی، با بیان اینکه فراوانی شرکت در انتخابات نشانه پشتوانه مردمی است، گفت: انتخاب رئیس جمهور با رای بالا برای کشور ما اقتدار بیشتر به همراه خواهد داشت، این انتخابات از مواردی است که شرکت در آن موجب تقویت اسلام و مایوس شدن دشمنان و در راس آنها آمریکاست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی