[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

رئیس هیئت فوتبال شیراز : برای توسعه داوری فوتسال شیراز برنامه ویژه داریم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: روز سه‌شنبه هفته جاری، یک کلاس دانش افزایی برای داوران و ناظران فوتسال شهر شیراز توسط هیئت فوتبال شیراز برگزار شد و در کنار آن، از برخی چهره‌های فوتسالی نیز تقدیر به عمل آمد.
رئیس هیئت فوتبال شیراز گفت: بررسی روند فوتسال شیراز به‌خصوص در حوزه داوری، یکی از مسائلی بود که در این جلسه مطرح شد. ما قصد داریم اهمیتی خاص و بیشتر از گذشته برای فوتسال شیراز قائل شویم تا بتوانیم به روزهای خوب فوتسال این شهر بازگردیم.
محمدرضا حسینی افزود: در کنار بحث دانش‌افزایی، ما در این جلسه از خانم زری فتحی که اخیراً دیدار نهایی فوتسال قهرمانی آسیا در بخش آقایان را در لبنان قضاوت کرده بودند، آقای ناظم‌الشریعه سرمربی پرافتخار تیم ملی فوتسال و آقای جلیل دوران مربی ارزنده تیم ملی نیز تقدیر کردیم. قصد داشتیم از خانم سلطنت نوروزی نیز تقدیر کنیم که مسابقه خارج از کشور داشتند و نتوانستیم در خدمت ایشان باشیم. همچنین از خانم پرهیزگار و آقای دهقانپور، مدرسین گران‌قدرمان نیز تقدیر کردیم. ضمن اینکه آقای حسین امیری به عنوان مسئول داوران فوتسال شهرستان شیراز در این جلسه حضور داشتند.
وی در خصوص راه‌اندازی مسابقات فوتسال شهر شیراز گفت:  مسابقات فوتسال  لیگ شیراز با حضور  12 تیم قرعه کشی شده و از آبان‌ماه آغاز خواهد شد. پس از آن هم در نظر داریم که لیگ‌های پایه را راه‌اندازی کنیم. در زمینه استعدادیابی و برگزاری کلاس‌های مربیگری و دانش افزایی نیز برنامه‌های خوبی در نظر داریم.
حسینی ادامه داد، طبق آماری که بنده در دست دارم، داوران فوتسال در سطح شیراز خیلی کمیاب شده‌اند. یعنی شاید الآن در شیراز فقط 15 داور فوتسال داشته باشیم. البته همین تعداد هم دارند کارشان را به خوبی و در سطوح کشوری و بین‌المللی انجام می‌دهند، اما باید بتوانیم این تعداد را افزایش دهیم، چون پتانسیل بالایی در این شهر وجود دارد. از مسئولان اداره ورزش و جوانان هم درخواست داریم که در این زمینه ما را حمایت کنند. شهر شیراز یک شهر فوتسال خیز است، چه از نظر بازیکن، مربی، داور و به طور کلی استعدادهای برجسته‌ای هستند و امیدواریم با حمایت مسئولان به روزهای خوب فوتسال برگردیم.
رئیس هیئت فوتبال شیراز در پایان ضمن تشکر از تمام پیشکسوتانی که در این جلسه حضور داشتند، این وعده را داد که هیئت فوتبال تا جایی که در توان دارد از داوران و مدرسان داوری حمایت خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی