[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

اقتدار نظام جمهوری در سطح منطقه و بین‌الملل برای مردم استان فارس مهم است، روزنامه شیراز نوین

رئیس مجمع نمایندگان فارس از مشارکت بیش از حد انتظار مردم این استان در انتخابات ۹۶ خبر داد.
رضا انصاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به گزارش هایی که از حضور مردم استان فارس در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا داشته است، گفت: بر اساس گزارش‌های واصله، مشارکت بیش از حد انتظار بوده و برآورد خوبی از حضور مردم داریم.
نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: اقتدار نظام جمهوری اسلامی و عزت ملت ایران برای مردم استان فارس مثل سایر مناطق کشور مهم است از این رو پیش بینی می‌کنم فارسی‌ها مشارکتی بالایی در انتخابات داشته باشند.
وی در ادامه نظام جمهوری اسلامی ایران را نظامی منحصر به فرد در جهان دانست و افزود: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر مردمسالاری، اسلام ناب محمدی(ص) و الگویی است که امام راحل(ره) طراحی کرد از این رو برای تمام کشورهای مسلمان الگویی است که می‌تواند رهایی بخش بوده و به آنها عزت بدهد.
انصاری ادامه داد: انتخابات خیلی مهم است و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند برنده اصلی ملت ایران هستند و هرچه مشارکت بیشتر شود قدرت مسئولان برای مذاکره نیز بالاتر می‌رود.
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی انتخابات شوراها را دارای نگاه محلی و انتخابات ریاست جمهوری را دارای نگاه ملی دانست و خاطرنشان کرد: هر دو نگاه برای مردم مهم است از این رو در هر دو انتخابات به صورت باشکوه حاضر می‌شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی