[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

سخنگوی شورای شهر صدرا: پایگاه هلال‌احمر به صدرا می‌رود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری صدرا، اعضای شورای اسلامی شهر صدرا به منظور استقرار جمعیت هلال احمر در شهر صدرا، با مدیرعامل سازمان هلال احمر استان دیدار و گفت‌وگو کردند.
مهدی کشاورزی سخنگوی شورای شهر صدرا در این رابطه اظهار داشت: با توجه به نگاه تخصصی شورای شهر نسبت به مدیریت بحران شهری و ضرورت و اهمیت نقش هلال احمر در حوادث و بلایای طبیعی در مدیریت بحران، به منظور راه اندازی این سازمان، اعضای شورا با مدیران هلال احمر استان تشکیل جلسه دادند.
وی گفت: پس از بحث و تبادل نظر در این نشست مقرر شد طی تفاهم نامه در کوتاه ترین زمان نسبت به استقرار نمایندگی این سازمان در صدرا اقدام شود و با تدوین برنامه بلندمدت با تهیه زیرساخت‌های لازم یک پایگاه امدادی مجهز و کامل برای ارائه خدمات به مردم شهر ایجاد شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر صدرا افزود: شهروندان علاقه‌مند به فعالیت در برنامه هلال احمر می‌توانند نقش بسزایی در خدمت رسانی این سازمان به شهر صدرا داشته باشند. کشاورزی یادآور شد: با توجه به اهمیت و نقش هلال احمر در مدیریت بحران ناشی از حوادث، راه اندازی جمعیت هلال احمر در شهر، نقش اساسی و سازنده‌ در مواقع ضروری خواهد داشت و به نوعی ما منتظر کمک سایر شهر‌ها به صدرا نخواهیم ماند و با یک آمادگی و امکانات لازم به مقابله با حوادث خواهیم رفت.
شایان ذکر است خداکرم فیروزمند رئیس شورای اسلامی شهر صدرا به همراه دیگر اعضای شورا اسلامی هاشم عزیزی، مرتضی زارع، روح الله شجاعیان و مهدی کشاورزی در این جلسه حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی