[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

بازدید شبانگاهی وزیر بهداشت از دو پایگاه واکسیناسیون شبانه‌روزی، روزنامه شیراز نوین

برنامه سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شیراز با حضور در پایگاه واکسیناسیون حسینیه عاشقان ثارالله(ع) ادامه یافت. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «بهرام عین اللهی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه برنامه‌های سفر خود، پس از بازدید از پایگاه واکسیناسیون حضرت احمدبن موسی(ع)، با همراهی دکتر «مهرزاد لطفی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به صورت سرزده از پایگاه واکسیناسیون حسینیه عاشقان ثارالله(ع) به عنوان یکی دیگر از پایگاه‌های شبانه روزی واکسیناسیون شیراز بازدید کرد. دکتر عین اللهی در این بازدید استقبال عمومی مردم و مشارکت در امر واکسیناسیون را برای مسئولان و دست اندرکاران امیدبخش و موجب انگیزه خدمت دانست و ضمن بررسی روند واکسیناسیون در این پایگاه، از تعامل مثبت دو مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر کرد. همچنین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه برنامه‌های سفر خود، پس از زیارت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، از پایگاه واکسیناسیون حضرت احمد بن موسی(ع) بازدید کرد.
دکتر «بهرام عین اللهی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه در بازدیدی شبانگاهی، در پایگاه واکسیناسیون حضرت احمدبن موسی(ع)، واقع در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) حضور یافت.
وزیر بهداشت در این بازدید شبانگاهی ضمن بررسی روند اجرای واکسیناسیون در این پایگاه تجمیعی، با تیم‌های اجرای واکسیناسیون گفت و گو کرده و از نزدیک با مسائل آنان آشنا شد. پایگاه واکسیناسیون حضرت احمد بن موسی(ع) از جمله پایگاه‌های شبانه روزی شهر شیراز است که با توجه به قرار گرفتن در جوار حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، مورد استقبال قرار گرفته و از زمان راه اندازی، روزانه مراجعان بالایی برای دریافت واکسن به این پایگاه مراجعه کرده اند. دکتر «محسن مقدمی» معاون بهداشت دانشگاه و مهندس «مهدی فرجی» مدیر حراست دانشگاه در این بازدید، وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز را همراهی می‌کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی