[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

شهردار منطقه چهار شیراز خبر داد: اجرای عملیات زیرسازی بلوار پاسارگاد بدون وقفه ادامه دارد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، رستم زاده شهردار منطقه گفت: پروژه‌های مهمی در راستای افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان و بهبود زیرساخت‌های شهری با توجه به ضرورت اساسی هر نقطه و محله از سطح منطقه تعریف و برنامه‌ریزی شده است.
وی ادامه داد: از جمله این پروژه‌ها می‌توان به آماده سازی، تسطیح زیرسازی، جدول گذاری، کانیواگذاری و در نهایت روکش آسفالت انتهای بلوار پاسارگاد غربی حد فاصل خیابان فرزدقی و کمربندی اشاره نمود تا با اتمام این پروژه شهروندان ساکن این محدوده‌ها نیز از امکانات شهری بهره مند شوند.
وی افزود: در این پروژه اقدامات مختلفی همچون نقشه برداری، طراحی و اجرای بلوار صورت گرفته و انجام عملیات زیرسازی و روسازی و جدول‌گذاری بلوار مذکور نیز اجرایی شده است.
شهردار منطقه چهار ادامه داد: این عملیات شامل 13500 متر تسطیح و ریگلاژ ، 1200 متر طول تک لبه، 600 متر کانیوا و جدول گذاری و 6100 مترمکعب مخلوط ریزی و همچنین 5400 مترمکعب خاک‌برداری خواهد بود.
رستم زاده با اشاره به اینکه این اقدامات در راستای افزایش خدمات دهی به شهروندان می‌باشد، گفت: بهبود زیرساخت‌های شهری و تسهیل در انتقال ترافیک و ارتقای کیفیت زندگی شهری و رفاه حال شهروندان از جمله اهداف مهم اینگونه پروژه‌هاست و این روند در محدوده شهرداری منطقه چهار ادامه خواهد داشت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی