[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

کشف ۳۸ تن مواد مخدر در شش ماه ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان فارس نیز در سخنان خود پیش از آغاز خطبه‌های نماز جمعه شیراز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی به ویژه شهدای عزیز نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی با برنامه ریزی‌های ویژه ای که از سال گذشته آن را پایه گذاری کرد و در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت، به دنبال محقق شدن پلیس هوشمند و ارتقای خدمت رسانی مطلوب به مردم است.
سردار «رهام بخش حبیبی» افزود: هدف گذاری و مأموریت‌هایی که نیروی انتظامی در سطح جامعه انجام می‌دهد، همگی برای امنیت و آرامش مردم است و این موضوعی است که دشمنان آن را نمی‌خواهند و قصد دارند بین مردم و پلیس فاصله بیندازند.
وی با تأکید بر همراهی و همکاری مردم با مأموریت‌های نیروی انتظامی، گفت: پلیس به دنبال آن است تا امنیت و آرامش را در جامعه رواج دهد و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: در سال جاری حدود 38 تن انواع مواد مخدر کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 24 درصدی روبه‌رو 
بوده است.
سردار حبیبی با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه، بیان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی با تمام توان و با هماهنگی دستگاه قضایی، با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی