[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

۳۰ میلیارد ریال به ورزش بانوان فارس اختصاص داده شده است، روزنامه شیراز نوین


معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده که در قالب سفر استانی به فارس آمده در جمع بانوان ورزشکار گفت:‌در این سفر ۳۰ میلیارد ریال به ورزش بانوان اختصاص داده شده است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، انسیه خزعلی پنجشنبه پس از بازدید از مجموعه ورزشی حجاب شیراز در جلسه‌ای با حضور بانوان ورزشکار و مدال‌آور استان فارس اظهار کرد: علاوه برآن ۱۰ میلیارد ریال از وزارت نیرو برای مجموعه ورزشی حجاب و ۱۰ میلیارد ریال هم از وزارت نفت برای پارک بانوان در نظر گرفته شده است تا بتوانیم هم ورزش همگانی و هم ورزش قهرمانی در قسمت بانوان را فعال‌تر کنیم‌.
وی ادامه داد:مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس قول داده که خانه ورزش روستایی ویژه بانوان در این استان راه‌اندازی شود.در زمینه تأمین تجهیزات و وسایل ورزشی نیز حتماً ورزشکاران را مورد حمایت قرار خواهیم داد و درصدد هستیم که تجهیزات مربوط به باشگاه‌های ورزشی بانوان را پیگیری کنیم.
خزعلی در زمینه بیمه ورزشکاران گفت:بیمه مطالبه به حقی است که از سوی هنرمندان و ورزشکاران مطرح می‌شود اما درحال حاضر دولت با کسری بودجه مواجه است و امکان تعهد جدید وجود ندارد، بدون شک اگر وضعیت اقتصادی کشور بهتر شود بیمه ورزشکاران در دستور کار دولت قرار می‌گیرد. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که بحث قوانین مربوط به استخدام ورزشکاران را پیگیری کنیم.
وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه رویکرد دولت سیزدهم نسبت به فساد و اختلاس در ورزش چیست، گفت: اساس دولت مردمی ‌مبارزه با اختلاس و فساد است و مردم باید گوش و چشم دولت باشند. خوشبختانه هر جا که بانوان بودند مسئله اختلاس کمرنگ بوده است و پاکدستی بانوان در کار و عمل کاملاً دیده شده است.
وی ضمن تشکر از مسئولان استان فارس که در زمینه فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی بانوان این استان تلاش می‌کنند، گفت: ورزش باید همراه با فرهنگ و اخلاق باشد و اخلاق یکی از مسائل جدی در امور ورزشی است که بخشی از این ورزش هم در سلامت بدن، نشاط، تندرستی، انرژی و انتقال انرژی‌های مثبت نمود پیدا می‌کند.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده بیان کرد: از قهرمانانی که در مسابقات پارالمپیک شرکت کردند سپاسگزارم که با کسب موفقیت در این رقابت‌ها نشان دادند هم می‌توان مدال آورد و هم می‌توان در مسابقات بین‌المللی و در شرایطی که برخی موارد را نمی‌پسندند بسیاری از چارچوب‌ها و کلیشه‌ها را از بین برد و با حجاب و عفاف الگوی جدیدی ارائه داد. این نشان دهنده شجاعت قهرمانان ورزشی ما است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی