[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

رئیس هیئت اسکواش شیراز : برای ترویج اسکواش برنامه‌های ویژه‌ای داریم، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین : هیئت اسکواش شهرستان شیراز به مناسبت هفته تربیت بدنی اقدام به برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی، با همکاری آموزش پرورش در پیاده راه سلامت کرد.
در ابتدا امین مولایی رئیس هیئت اسکواش شهرستان شیراز  فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به تمام عزیزانی که در حوزه علوم ورزشی و ورزش فعالیت دارند تبریک و شادباش گفت و سپس هدف از اجرای این همایش را ترویج ورزش در سطح جامعه و ترویج رشته اسکواش و فعالیت تندرستی افراد عنوان کرد و افزود: ما برای ترویج اسکواش برنامه‌های ویژه‌ای داریم و باید پتانسیل‌ها و استعدادهای موجود در این رشته را شناسایی کنیم.
وی سپس برنامه‌های این هیئت در راستای هفته تربیت بدنی را  اعلام کرد  که برگزاری دوره‌های آموزشی جهت دانشجویان و کودکان که توسط کمیته استعدادیابی هیئت اسکواش برگزار و نفرات شاخص جهت این رشته شناسایی خواهند شد. مولایی در ادامه افزود:رشته اسکواش در استان فارس و شهر  شیراز در جایگاه مطلوبی قرار دارد، به گونه‌ای که شهرستان شیراز یکی از قطب‌های مطرح داوری اسکواش در کشور است و همچنین دارای چندین ملی پوش در رده‌های سنی مختلف است. مربیان با دانش و مطرحی نیز از استان فارس و شهرستان شیراز در تیم ملی اسکواش مشغول فعالیت هستند.
وی در ‌پایان با تقدیر و  تشکر از ریاست محترم هیئت استان،  سید محمدعلی میرحسینی، گفت: همچنین دبیر هیئت اسکواش شهرستان شیراز، آقای محمد صادق حمیدی و مدیر مدرسه همای رحمت با مدیریت آقای محمد برزگر، همکاری کاملی با ما در اجرای این برنامه داشتند که از ایشان نیز کمال تشکر را داریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی