[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

سرمربی تیم فجرشهیدسپاسی شیراز: اردوی بسیار خوبی در تهران برگزار کردیم، روزنامه شیراز نوین

شیراز- ایرنا: سرمربی تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی شیراز با بیان اینکه اردوی بسیار خوبی در تهران برگزار کردیم، اعلام کرد: پس از چند سال بهترین اردو را برگزار کردیم و پنج بازی تدارکاتی هم انجام دادیم که بی‌سابقه بود. علی اصغر کلانتری جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، افزود: در بازی‌های تدارکاتی به هماهنگی خوبی دست یافتیم و بازیکنان سرباز و آزاد هم  نشان دادند که می‌توانند در رقابت‌های لیگ برتر به ما کمک کنند و از دست‌اندرکاران باشگاه تشکر می‌کنیم که این اردو را ترتیب دادند. وی گفت: چند بازیکن خوب فصل گذشته همچون دانیال کردستانی، صدقی، شبانی و پوریا پور علی از تیم جدا شدند که به دردمان می‌خوردند اما افسوس نمی‌خوریم هر چند دوست داشتیم که آن‌ها در تیم بمانند. سرمربی تیم فجر شهیدسپاسی ادامه داد: چند بازیکن جدید از جمله یک دروازه‌بان در رده امید مد نظر هستند و امیدوارم تا هفته سوم مسابقات که آخرین زمان گرفتن بازیکنان جدید است بتوانیم آن‌ها را به خدمت بگیریم.کلانتری همچنین از حسین مهربان کاپیتان تیم پدیده  مشهد که  فصل گذشته نیز چهار گل برای این تیم به ثمر رساند، به عنوان بازیکن جدید نام برد و گفت: حسین مهربان به عنوان سرباز باید از اول آبان‌ماه خود را به باشگاه فجر شهید سپاسی معرفی کند تا این مهاجم ۲۵ ساله دوران خدمت خود را در تیم فجر سپری کند.
ورزشگاه حافظیه خوب شده است  
سرمربی تیم فجر در مورد ورزشگاه حافظیه شیراز نیز گفت: اداره کل ورزش و جوانان فارس و هیئت فوتبال زحمات زیادی کشیدند تا این ورزشگاه آماده شود که جای تقدیر دارد و طی بازدیدی که داشتم کارها خوب پیش رفته، امیدوارم مورد تأیید فدراسیون قرار گیرد و آن‌ها سخت‌گیری نکنند تا چند بازی ابتدایی که میزبان هستیم نخواهیم آواره دیگر شهرها شویم. وی تأکید کرد: کار سختی در لیگ برتر داریم، با این حال  با بضاعتی که وجود دارد می‌کوشیم بازی‌های خوبی ارائه دهیم و کار حریفان را سخت کنیم. تیم فجر شهیدسپاسی شیراز قرار است ۲۷ مهرماه  در نخستین هفته از لیگ برتر دوره ۲۱ در مازندران به مصاف تیم نساجی این شهر برود، فجری‌ها در دومین هفته سوم آبان‌ماه میزبان گل گهر سیرجان هستند. در لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم‌های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت خواهند و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می‌شوند.
تیم‌های فجر شهیدسپاسی و هوادار تهران به عنوان قهرمان و نایب قهرمان لیگ دسته یک کشور تیم‌های تازه وارد دوره ۲۱ هستند و تیم‌های سایپا تهران و ماشین‌سازی تبریز هم با لیگ برتر خداحافظی کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی