[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

همدلی جایگزین بی‌اعتمادی شود ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با بیان اینکه دولت آیت الله رئیسی به عنوان دولت کار و کرامت از مردم رأی گرفته است، گفت: حجم بی اعتمادی در سال‌های اخیر افزایش یافته است که باید با حفظ حرمت و کرامت مردم در صحنه عمل و واقعی، این بی اعتمادی به همراهی و همدلی مردم با دولت تغییر پیدا کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در دیدار مدیرکل و شورای معاونین صدا و سیمای مرکز فارس با بیان اینکه نیروی انسانی قوی و ظرفیت‌های بالقوه بخشی از توانمندی‌های فارس است که باید با فعالیت‌های مطلوب رسانه ای معرفی شود، اظهار داشت: صدا و سیما می‌تواند با همکاری معاونت اقتصادی استانداری، نقش مؤثری در جذب سرمایه‌گذاری در فارس داشته باشد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه انتظار می‌رود صدا و سیما مشکلات استان را شناسایی و مطرح کند، افزود: اگر طرح مشکلات همراه با ارائه راهکارهای مناسب و علمی از طرف کارشناسان حوزه‌های مختلف باشد، موجب تسریع در رسیدگی به مشکلات و کاهش موانع پیشرفت استان خواهد شد.
استاندار فارس گفت: این استان دارای توانمندی‌های زیادی در حوزه‌های مختلف است که باید به زیبایی به همگان معرفی شود و در این زمینه صدا و سیمای مرکز فارس نقش پررنگ و برجسته ای دارد.
استاندار فارس با اشاره به اینکه آقای دکتر رئیسی عمیقاً معتقد به حفظ حرمت و کرامت مردم است، ادامه داد: رئیس جمهوری در زمینه احترام واقعی به مردم به مقام معظم رهبری اقتدا کرده است.
دکتر ایمانیه اظهار داشت: رئیس جمهوری در جلسه شورای اداری استان فارس تصریح کرد که نسبت به آینده کشور روز به روز 
امیدوارتر‌ می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی